Металеві колеса?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Mihalich1979, 11 лют 2022.

  1. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня попались сьогодні два металеві колеса одне повартне,Клейм не знайшов.Підкажіть від чого, де застосовувались? В діаметрі близько 50 см.Дякую.З повагою.
     

    Images:

    IMG_20220211_130916.jpg
    IMG_20220211_130918.jpg
    IMG_20220211_130924.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    2. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    4. Католицький медальйон, іконка.
      70 грн.
    5. До Вашої уваги, старовинна настільна лампа НКВС виробництва 30- тих років, виготовлена на заводі &qu...
      2190 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    возможно сельхозтехника...
     
    \Lisovik/, SergZSK, TarASha та 3 іншим подобається це.
  4. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    84
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    1.581
    Адреса:
    лес
    Mihalich1979 подобається це.
  5. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    Колеса фабричні литі, були приспособлені до возика,одне потріскалось,було поварене електросваркою.
     
  6. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.555
    Адреса:
    Берег незамерзающего Понта
    Може шківи,або маховики?
     
    TarASha та Mihalich1979 подобається це.
  7. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    ???
     
    Иван Скрипник та 1985demon66 подобається це.
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.714
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Литі? Тобто чавунні? Однозначно не колеса, маховики, а ось де стояли, це вже питання, січкарня, задвижка, якогось водяного млина, типографський прес...х.з. на користь маховика ще сам профіль вказує, доволі анатомічний для руки. Особиста думка.
     
    TarASha, SergZSK, Polisyaka та 5 іншим подобається це.
  9. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Повністю згоден з усім сказаним,але "працюючи" маховиком,не передбачається таких перенавантажень,щоб метал лопався і треба було його варити...:confused:
     
    Иван Скрипник, TarASha, Otryta та ще 1-му подобається це.
  10. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    Заварене колесо тому, що колеса були приспособлені до ручного возика, і із-за перевантаження одне колесо полопало.Взагалі колеса хоть і чавунні але на диво не дуже важкі, та й конструкція якась "ніжна", щоб використовувати як маховик.З повагою.
     
  11. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Зрозуміло.Дякую.
     
    Иван Скрипник, Otryta та Mihalich1979 подобається це.
  12. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Творець колеса погано видно. Може там ремінець був, як у швейній машинці?
     
    Иван Скрипник подобається це.
  13. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    1.511
    швейна машинка
     
    Мансур Львович подобається це.
  14. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    Для швейної машинки діаметр великий, і для ремня пазів немає.
     
    Иван Скрипник та Егор Задорожный подобається це.
  15. treal

    treal Feldwebel

    Повідомлення:
    248
    Адреса:
    Украина
    Раньше тракторов небыло. Если было то мало.
    Думаю что то из конского сельхоз инвентаря.
    Это моё мнение.
     
    pinair, Лорд Грегори, кучукаю та 4 іншим подобається це.