Металеві колеса?

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Mihalich1979, 11 фев 2022.

  1. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    904
    Адрес:
    Україна
    Доброго дня попались сьогодні два металеві колеса одне повартне,Клейм не знайшов.Підкажіть від чого, де застосовувались? В діаметрі близько 50 см.Дякую.З повагою.
     

    Изображения:

    IMG_20220211_130916.jpg
    IMG_20220211_130918.jpg
    IMG_20220211_130924.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Радянський оборонпром Не користувалися
      50 грн.
    2. ММГ рожок - магазин на ППС "Деактивированный" ( спилена "губа&quot.
      535 грн.
    3. Оригинальная дульная муфта ствола М.Р.38/40/41. В отличном состоянии. Не коп. Складское хранение.
      1900 грн.
    4. Метал дуже бадьорий,предмет живий.
      400 грн.
    5. Предложу секторный магазин к пистолету-пулемету Судаева. Оригинал, целый, состояние домашнего хранен...
      1000 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Сообщения:
    7.509
    Адрес:
    Сумская обл. Конотоп
    возможно сельхозтехника...
     
    \Lisovik/, SergZSK, TarASha и 3 другим нравится это.
  4. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    84
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    136
    Сообщения:
    1.581
    Адрес:
    лес
    Mihalich1979 нравится это.
  5. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    904
    Адрес:
    Україна
    Колеса фабричні литі, були приспособлені до возика,одне потріскалось,було поварене електросваркою.
     
  6. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Може шківи,або маховики?
     
    TarASha и Mihalich1979 нравится это.
  7. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    904
    Адрес:
    Україна
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.714
    Адрес:
    Черкасская обл. Белозерье
    Литі? Тобто чавунні? Однозначно не колеса, маховики, а ось де стояли, це вже питання, січкарня, задвижка, якогось водяного млина, типографський прес...х.з. на користь маховика ще сам профіль вказує, доволі анатомічний для руки. Особиста думка.
     
    TarASha, SergZSK, Polisyaka и 5 другим нравится это.
  9. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Сообщения:
    5.460
    Адрес:
    Лінія Арпада
    Повністю згоден з усім сказаним,але "працюючи" маховиком,не передбачається таких перенавантажень,щоб метал лопався і треба було його варити...:confused:
     
    Иван Скрипник, TarASha, Otryta и ещё 1-му нравится это.
  10. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    904
    Адрес:
    Україна
    Заварене колесо тому, що колеса були приспособлені до ручного возика, і із-за перевантаження одне колесо полопало.Взагалі колеса хоть і чавунні але на диво не дуже важкі, та й конструкція якась "ніжна", щоб використовувати як маховик.З повагою.
     
  11. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Сообщения:
    5.460
    Адрес:
    Лінія Арпада
    Зрозуміло.Дякую.
     
    Иван Скрипник, Otryta и Mihalich1979 нравится это.
  12. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    101
    Сообщения:
    5.377
    Адрес:
    десь у кущах
    Творець колеса погано видно. Може там ремінець був, як у швейній машинці?
     
    Иван Скрипник нравится это.
  13. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Сообщения:
    1.511
    швейна машинка
     
    Мансур Львович нравится это.
  14. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    904
    Адрес:
    Україна
    Для швейної машинки діаметр великий, і для ремня пазів немає.
     
  15. treal

    treal Feldwebel

    Сообщения:
    247
    Адрес:
    Украина
    Раньше тракторов небыло. Если было то мало.
    Думаю что то из конского сельхоз инвентаря.
    Это моё мнение.