Полум"ягасник мг-42

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем targetG, 25 жов 2021.

  1. targetG

    targetG Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    884
    Адреса:
    Dnipro
    Вечір добрий.Підкажіть , що то коштує.Вода , трохи щітки бачило-наче не завадило..)І -зараз тільки на аукціон? В форумі вже не продається? Дякую . З пов.
     

    Images:

    P_20211025_172928_LL.jpg
    P_20211025_173057_LL.jpg
    P_20211025_173015_LL.jpg
    P_20211025_173038_LL.jpg
    P_20211025_173117_LL.jpg
    P_20211025_172142.jpg
    Хайнц Гудериан та Mihalich1979 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Коп . 3 буквы с погон российского императорского солдата , детали подбородочного ремешка , дукач...
      280 грн.
    3. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    4. Крыло от орла на пикель- копанное
      250 грн.
    5. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    Добрый вечер.200 пробуйте для старта.