Полум"ягасник мг-42

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем targetG, 25 жов 2021.

  1. targetG

    targetG Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    884
    Адреса:
    Dnipro
    Вечір добрий.Підкажіть , що то коштує.Вода , трохи щітки бачило-наче не завадило..)І -зараз тільки на аукціон? В форумі вже не продається? Дякую . З пов.
     

    Images:

    P_20211025_172928_LL.jpg
    P_20211025_173057_LL.jpg
    P_20211025_173015_LL.jpg
    P_20211025_173038_LL.jpg
    P_20211025_173117_LL.jpg
    P_20211025_172142.jpg
    Хайнц Гудериан та Mihalich1979 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.Алюмінь.Стан дивіться по фото.Клеймо -"Ad.B.L 39"
      2200 грн.
    2. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    3. Шведский китель 1943г. Шведский китель 1943г. Абсолютно новый, складское хранение, в употреблении не...
      1575 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    5. Шкіряний комбінезон Кригсмаріне для гарматних розрахунків ППО та іншої палубної артилерії. Повністю...
      3997 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    Добрый вечер.200 пробуйте для старта.