Кулемет

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем vik 80, 4 жов 2021.

  1. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Доброго дня, підкажіть по стволу будь ласка.
     

    Images:

    IMG-3ea34ae11596c91b38e55ff75907a54a-V.jpg
    IMG-ceedd4c971fc56823c8fa6913665e9d0-V.jpg
    IMG-d80b9d1117a1131616b239aae4fbb03e-V.jpg
    IMG-8afb6510df3f6216329448ace38f1942-V.jpg
    IMG-0bf9d96d0728d1fc335eb0e893e91d48-V.jpg
    IMG-7a1cf54d5844bb8bedd60e21cfcb2d89-V.jpg
    IMG-0ae50c63ea78ddf5101e4892489a81b6-V.jpg
    IMG-6919d2595a60fc6dfb180eb969d8c9fb-V.jpg
    Horn, Василь Дятлов та Рост76 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Прицельная планка на Маузер к98 состояние хорошее зависла нужно отмыть от смазки и грязи
      1200 грн.
    2. Шомпол на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1100 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее складское по фото
      1300 грн.
    4. Стебель затвора на Маузер к98 состояние по фото
      4200 грн.
    5. Переднее крепление и призма MAUSER для штыка Прилив под штык и верхнее ложевое кольцо для винтовки «...
      2900 грн.
  3. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Ствол от пулемета ДС
     
  4. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Точно ДС ? схожий на ZB-37
     
    saracin79, Octopus, \Lisovik/ та 4 іншим подобається це.
  5. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Вы правы :)
     
    Олег Грабовский та vik 80 подобається це.
  6. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Може ше якісь є схожі?
     
    Олег Грабовский подобається це.
  7. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    В Британии выпускалась копия ZB-53, пулемет BESA. В теории ствол может быть и от него, он штатно шел на английскую бронетехнику, которая поставлялась и в СССР.
     
  8. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Це на сто відсотків ZB - зверніть увагу на ручку зміни ствола.
     
    Odisey, Octopus, A10A та 5 іншим подобається це.
  9. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Шось не бачу на аукі проходів,може не там дивлюсь?
     
    Олег Грабовский подобається це.
  10. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    677
    На BESA стволы были без оребрения.
     
  11. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    677
  12. GAZAR

    GAZAR Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    85
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    156
    Повідомлення:
    1.055
    Адреса:
    Odessa
    От тяжёлого ZB Вацлава Холека.
     
    vik 80 подобається це.