Кулемет

Тема в разделе "Стрілецька зброя та її фрагменти", создана пользователем vik 80, 4 окт 2021.

  1. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    357
    Адрес:
    умань
    Доброго дня, підкажіть по стволу будь ласка.
     

    Изображения:

    IMG-3ea34ae11596c91b38e55ff75907a54a-V.jpg
    IMG-ceedd4c971fc56823c8fa6913665e9d0-V.jpg
    IMG-d80b9d1117a1131616b239aae4fbb03e-V.jpg
    IMG-8afb6510df3f6216329448ace38f1942-V.jpg
    IMG-0bf9d96d0728d1fc335eb0e893e91d48-V.jpg
    IMG-7a1cf54d5844bb8bedd60e21cfcb2d89-V.jpg
    IMG-0ae50c63ea78ddf5101e4892489a81b6-V.jpg
    IMG-6919d2595a60fc6dfb180eb969d8c9fb-V.jpg
    Horn, Василь Дятлов и Рост76 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Основание штыка СКС. Состояние новое.
      150 грн.
    2. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
    3. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    4. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    5. Частина прицільного на ТОЗ 16, УСМ та скоба. Одним лотом. З Повагою
      250 грн.
  3. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    24
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    48
    Сообщения:
    2.550
    Ствол от пулемета ДС
     
  4. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    357
    Адрес:
    умань
    Точно ДС ? схожий на ZB-37
     
    saracin79, Octopus, \Lisovik/ и 4 другим нравится это.
  5. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    24
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    48
    Сообщения:
    2.550
    Вы правы :)
     
    Олег Грабовский и vik 80 нравится это.
  6. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    357
    Адрес:
    умань
    Може ше якісь є схожі?
     
    Олег Грабовский нравится это.
  7. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    24
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    48
    Сообщения:
    2.550
    В Британии выпускалась копия ZB-53, пулемет BESA. В теории ствол может быть и от него, он штатно шел на английскую бронетехнику, которая поставлялась и в СССР.
     
  8. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    Це на сто відсотків ZB - зверніть увагу на ручку зміни ствола.
     
    Odisey, Octopus, A10A и 5 другим нравится это.
  9. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    357
    Адрес:
    умань
    Шось не бачу на аукі проходів,може не там дивлюсь?
     
    Олег Грабовский нравится это.
  10. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    56
    Сообщения:
    677
    На BESA стволы были без оребрения.
     
  11. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    56
    Сообщения:
    677
  12. GAZAR

    GAZAR Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    85
    Лоты
      на продаже:
    21
      проданные:
    156
    Сообщения:
    1.055
    Адрес:
    Odessa
    От тяжёлого ZB Вацлава Холека.
     
    vik 80 нравится это.