Кулемет

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем vik 80, 4 жов 2021.

  1. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Доброго дня, підкажіть по стволу будь ласка.
     

    Images:

    IMG-3ea34ae11596c91b38e55ff75907a54a-V.jpg
    IMG-ceedd4c971fc56823c8fa6913665e9d0-V.jpg
    IMG-d80b9d1117a1131616b239aae4fbb03e-V.jpg
    IMG-8afb6510df3f6216329448ace38f1942-V.jpg
    IMG-0bf9d96d0728d1fc335eb0e893e91d48-V.jpg
    IMG-7a1cf54d5844bb8bedd60e21cfcb2d89-V.jpg
    IMG-0ae50c63ea78ddf5101e4892489a81b6-V.jpg
    IMG-6919d2595a60fc6dfb180eb969d8c9fb-V.jpg
    Horn, Василь Дятлов та Рост76 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    3. 400 грн.
    4. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    5. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
  3. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Ствол от пулемета ДС
     
  4. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Точно ДС ? схожий на ZB-37
     
    saracin79, Octopus, \Lisovik/ та 4 іншим подобається це.
  5. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Вы правы :)
     
    Олег Грабовский та vik 80 подобається це.
  6. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Може ше якісь є схожі?
     
    Олег Грабовский подобається це.
  7. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    В Британии выпускалась копия ZB-53, пулемет BESA. В теории ствол может быть и от него, он штатно шел на английскую бронетехнику, которая поставлялась и в СССР.
     
  8. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Це на сто відсотків ZB - зверніть увагу на ручку зміни ствола.
     
    Odisey, Octopus, A10A та 5 іншим подобається це.
  9. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    умань
    Шось не бачу на аукі проходів,може не там дивлюсь?
     
    Олег Грабовский подобається це.
  10. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    677
    На BESA стволы были без оребрения.
     
  11. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    677
  12. GAZAR

    GAZAR Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    85
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    156
    Повідомлення:
    1.055
    Адреса:
    Odessa
    От тяжёлого ZB Вацлава Холека.
     
    vik 80 подобається це.