Молоток М95.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bandera3, 16 сер 2021.

  1. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    У приятеля в закромах обнаружился милитари-молоток М95. https://reibert.info/threads/prikol-s-truboj-m95.1288906/ Сколько примерно может стоить такой дивный инструмент в оригинальном деактиве?
    IMG_20210816_104006.jpg IMG_20210816_104029.jpg IMG_20210816_104038.jpg
     
    КАПЕР, kley, Otryta та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    2. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
    3. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
    4. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    5. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
  3. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Доброго, идея хорошая 5 +, а цена молотка блошиного рынка +/- 50 гр, може меньше, да
    + дополнительно нужно заплатить НП.
     
    Мансур Львович, Bandera3 та kley подобається це.
  4. John Locke

    John Locke Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    Инкубатор
    Наличие целого патронника и ствола, достаточного для изготовления смерти председателя, конечно, во внимание не берётся. Если внутри ствол не усосан и не искривлён, 400 гривен потянет.
     
    Bandera3 подобається це.
  5. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Если друг решит продавать,что посоветуете: разобрать на два лота,..или продавать в оригинале?:confused:
     
    Otryta подобається це.
  6. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Я, Вас умоляю, не разбирайте, пусть будет в оригинале..:)
     
    Bandera3 подобається це.