Жетон ST. / Jg. E. B. /482

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем <-M.A.S->, 7 чер 2021.

?

600 грн?

  1. Ниже

    7 голосів
    63,6%
  2. Выше

    4 голосів
    36,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. <-M.A.S->

    <-M.A.S-> Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    42
    Доброго здравия!!!
    Подскажите пожалуйста по цене
    На сколько нынче завесит данный экземпляр?
     

    Images:

    IMG_20210607_110922.jpg
    IMG_20210607_110833.jpg
    -Odessa-, Егор Задорожный, 240оsb та ще 1-му подобається це.
    1. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      370 грн.
    3. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      3000 грн.
    4. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
    5. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
  2. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.192
    Адреса:
    Львів, Україна
    Доброго здоров‘я! Якщо хтось не вельми розбирається у розшифруванні набивок і невірно розтлумачить абревіатури «ST.” та «Jg.”, то ціна може бути, як за жетон штабу гірських єгерів:D
    Тепер без жартів: гарний і нечастий жетон, а тому ціна має бути не меншою за 650 грн.
     
    Alter Mann, 240оsb, sergeyk2 та 5 іншим подобається це.