Жетон ST. / Jg. E. B. /482

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем <-M.A.S->, 7 чер 2021.

?

600 грн?

  1. Ниже

    7 голосів
    63,6%
  2. Выше

    4 голосів
    36,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. <-M.A.S->

    <-M.A.S-> Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    42
    Доброго здравия!!!
    Подскажите пожалуйста по цене
    На сколько нынче завесит данный экземпляр?
     

    Images:

    IMG_20210607_110922.jpg
    IMG_20210607_110833.jpg
    -Odessa-, Егор Задорожный, 240оsb та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. СОДЕРЖИМОЕ ИЗЪЯТО.РЕЗЬБА ОТЛИЧНАЯ.. ОТПРАВКА В СВОЕЙ УПАКОВКЕ
      320 грн.
    2. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
    3. Лесной коп . Помыто - почищено , без ВВ . Есть клейма . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты...
      500 грн.
    4. На переходнике виднеется трещина. По фото, с болота!
      190 грн.
    5. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
  3. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.192
    Адреса:
    Львів, Україна
    Доброго здоров‘я! Якщо хтось не вельми розбирається у розшифруванні набивок і невірно розтлумачить абревіатури «ST.” та «Jg.”, то ціна може бути, як за жетон штабу гірських єгерів:D
    Тепер без жартів: гарний і нечастий жетон, а тому ціна має бути не меншою за 650 грн.
     
    Alter Mann, 240оsb, sergeyk2 та 5 іншим подобається це.