Наган

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем AtomFantom, 19 кві 2020.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Доброго часу доби!
    Один знайомий в селі на городі знайшов ось таку річ. Стан по фото не дуже, але.. Серед думок знайомого куди дівати виникло питання, а може комусь треба? Якщо таки буде цікаво, то за які гроші його пропонувати?

    З повагою
    :beer:
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    den 7.62 та tomis42 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг М39 рідна фарба ,ковпачок на клею.
      555 грн.
    2. ММГ ранней Ф-1 с ММГ запалА Ковешникова. Пузатая, с винтом в донышке. В родном окрасе. Скоба на запа...
      2500 грн.
    3. Содержимое изнято,резьба хорошая
      240 грн.
    4. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 4. Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых ц...
      800 грн.
    5. Макет гранаты РПГ-40. Состояние по фото . Почищен . Помыт водой . Без взрывчатых веществ.
      250 грн.
  3. Так он же труп.Гривен 200 для коллажа или экспозиции.
     
    den 7.62 та minitarn3838 подобається це.
  4. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    1.720
    Адреса:
    Dnipro
    Христос Воскрес. В барабане остались патроны, значит каморы гуд, если храповик робочий то только барабан будет стоит гривен 500, + рамку надо посмотреть. Так что не спешите выбрасывать, для начала замочите девайс хотя бы в кока-коле, которая останется после Пасхи)))) С ув.
     
    bva-hk, kyltic, Star64 та ще 1-му подобається це.
  5. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Посилання на обговорення в цій темі відправив власнику артефакта. Йому і гемороїтись з цим девайсом. Дякую за увагу до теми.
    З Великоднем! Усім здоров'я, вдачі та благополуччя!!
    :beer:
     
    Polisyaka, den 7.62 та Pancho Villa подобається це.
  6. den 7.62

    den 7.62 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    408
    Адреса:
    Киевская область
    Христос воскрес! Не треба нічого розбірати-500грн він коштує!З Повагою,Денис
     
    Вованыч подобається це.
  7. Вованыч

    Вованыч Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.099
    Адреса:
    Україна
    Христос воскрес.Думаю 500 грн. точно стоит.С ув.
     
    alacoza та den 7.62 подобається це.
  8. alacoza

    alacoza Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    м. Киев
    Согласен.
     
    den 7.62 та Вованыч подобається це.