Наган

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем AtomFantom, 19 апр 2020.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Сообщения:
    599
    Адрес:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Доброго часу доби!
    Один знайомий в селі на городі знайшов ось таку річ. Стан по фото не дуже, але.. Серед думок знайомого куди дівати виникло питання, а може комусь треба? Якщо таки буде цікаво, то за які гроші його пропонувати?

    З повагою
    :beer:
     

    Изображения:

    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    den 7.62 и tomis42 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Німецький зачеп на поясний ремінь. Оригінал! Сталь.
      400 грн.
    2. 2 железные замка - коп , хорошо почищены , слегка протерты машинным маслом . Все работает - металл...
      450 грн.
    3. Все хорошо помыто и почищено ! На некоторых есть клейма и надписи ! В данном лоте всего 77 пред...
      700 грн.
    4. (в наличии 50 шт.)
      Німецький алюмінієвий люверс. Оригінал 40-х років!
      30 грн.
    5. (в наличии 20 шт.)
      Пряжка на обвіс фляги. Німеччина. Оригінал 40-х років.
      70 грн.
  3. Так он же труп.Гривен 200 для коллажа или экспозиции.
     
    den 7.62 и minitarn3838 нравится это.
  4. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Сообщения:
    1.720
    Адрес:
    Dnipro
    Христос Воскрес. В барабане остались патроны, значит каморы гуд, если храповик робочий то только барабан будет стоит гривен 500, + рамку надо посмотреть. Так что не спешите выбрасывать, для начала замочите девайс хотя бы в кока-коле, которая останется после Пасхи)))) С ув.
     
    bva-hk, kyltic, Star64 и ещё 1-му нравится это.
  5. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Сообщения:
    599
    Адрес:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Посилання на обговорення в цій темі відправив власнику артефакта. Йому і гемороїтись з цим девайсом. Дякую за увагу до теми.
    З Великоднем! Усім здоров'я, вдачі та благополуччя!!
    :beer:
     
    Polisyaka, den 7.62 и Pancho Villa нравится это.
  6. den 7.62

    den 7.62 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    408
    Адрес:
    Киевская область
    Христос воскрес! Не треба нічого розбірати-500грн він коштує!З Повагою,Денис
     
    Вованыч нравится это.
  7. Вованыч

    Вованыч Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.099
    Адрес:
    Україна
    Христос воскрес.Думаю 500 грн. точно стоит.С ув.
     
    alacoza и den 7.62 нравится это.
  8. alacoza

    alacoza Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    м. Киев
    Согласен.
     
    den 7.62 и Вованыч нравится это.