Буржуйка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем valdemars, 10 жов 2018.

  1. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    12
    Повідомлення:
    835
    Адреса:
    Україна
    Добрий день.підскажіть скільки коштує буржуйка.ножки прикручені. IMG_20180824_175500.jpg IMG_20180824_175514.jpg IMG_20180824_175537.jpg
     
    artyr .1313 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Барометр старовинний вінтажний виробництва Франціі
      1200 грн.
    3. Состояние на фото.Найдена на немецких позициях
      50 грн.
    4. Клейма на донце
      85 грн.
    5. Клеймо Л-нгр. Эмальер, гарантия подлинности, состояние по фото Пересылка Укрпочтой и Новой Почтой -...
      1450 грн.
  3. Nukola

    Nukola Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    56
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    м.Заліщики
    700-1000грн
     
  4. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    ЮБП
    Таки в раионе 1000 гривен...
     
  5. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
    Недавно купил похожую за 900
     
  6. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
  7. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    12
    Повідомлення:
    835
    Адреса:
    Україна
    Добрий день.ще раз подивився до буржуйки і замітив полосу метала по корпусу буржуйки яка скручена болтом.запхав руку в топку і намацав диру.вона утворилась внаслідок того що палили торфом.антрацитом який пропалив топку і колосник. бо колосник не рідний.або палилили газом і зробили диру під пальник.на функціональність невпливають вище перечислені недоліки але планую продавати буржуйку.висота з ножками 52см без ножок 36см.діаметр по корпусу буржуйки 70см.вага до 20кг.фото додаю. DSC_0000053.jpg DSC_0000054.jpg DSC_0000055.jpg
     
    Romel Read подобається це.
  8. IIpu3pak

    IIpu3pak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    790
    Адреса:
    Украина, гражданин мира
    А она не из кастрюль сварена? Если так то там металл 1 мм и цена ей как экспонату. Если это только визуальная схожесть -500 с прогаром. А вообще проще и дешевле балон газовый купить и буржуйку сделать. Дешево и металл хороший
     
    Romel Read подобається це.
  9. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    12
    Повідомлення:
    835
    Адреса:
    Україна
    Ніяка це не каструля.метал чавун який угару недає.і заводскі і фабричні буржуйки завжди дорожчі.дехто з форумчан купляють такі буржуйки як антураж чи для оформлення клубів.бліндажів.а вона робоча і палити в ній краще обрізками дров.