Буржуйка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем valdemars, 10 жов 2018.

  1. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    12
    Повідомлення:
    835
    Адреса:
    Україна
    Добрий день.підскажіть скільки коштує буржуйка.ножки прикручені. IMG_20180824_175500.jpg IMG_20180824_175514.jpg IMG_20180824_175537.jpg
     
    artyr .1313 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. Состояние нормальное без надрывов. Почту не прошла.
      100 грн.
    4. сост.на фото
      180 грн.
    5. Открытка подписная Дентидланд в борьбе с Франфридом в 1914 году
      200 грн.
  3. Nukola

    Nukola Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    56
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    м.Заліщики
    700-1000грн
     
  4. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    ЮБП
    Таки в раионе 1000 гривен...
     
  5. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
    Недавно купил похожую за 900
     
  6. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
  7. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    12
    Повідомлення:
    835
    Адреса:
    Україна
    Добрий день.ще раз подивився до буржуйки і замітив полосу метала по корпусу буржуйки яка скручена болтом.запхав руку в топку і намацав диру.вона утворилась внаслідок того що палили торфом.антрацитом який пропалив топку і колосник. бо колосник не рідний.або палилили газом і зробили диру під пальник.на функціональність невпливають вище перечислені недоліки але планую продавати буржуйку.висота з ножками 52см без ножок 36см.діаметр по корпусу буржуйки 70см.вага до 20кг.фото додаю. DSC_0000053.jpg DSC_0000054.jpg DSC_0000055.jpg
     
    Romel Read подобається це.
  8. IIpu3pak

    IIpu3pak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    790
    Адреса:
    Украина, гражданин мира
    А она не из кастрюль сварена? Если так то там металл 1 мм и цена ей как экспонату. Если это только визуальная схожесть -500 с прогаром. А вообще проще и дешевле балон газовый купить и буржуйку сделать. Дешево и металл хороший
     
    Romel Read подобається це.
  9. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    12
    Повідомлення:
    835
    Адреса:
    Україна
    Ніяка це не каструля.метал чавун який угару недає.і заводскі і фабричні буржуйки завжди дорожчі.дехто з форумчан купляють такі буржуйки як антураж чи для оформлення клубів.бліндажів.а вона робоча і палити в ній краще обрізками дров.