Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. poltavsky

    poltavsky Gefreiter

    Сообщения:
    32
    Адрес:
    Слобожанщина
    Вітаю панство! Гарна у вас, пане К%%% робота: « роблю, роблю— чую будять» . Зранку в нас сонячно, ніч минула без катаклізмів, трохи погриміло, поблискало, впало дві краплі дощу і на тому вся стихія скінчилась.
     
    cer, гринго80, КорифеЙ и 8 другим нравится это.
    1. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    2. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    3. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    4. Пошив венный, не ношение, новое
      2500 грн.
    5. Костюм охоронника новий,ніхто не носив,на розмір :48-50,рост:3-4.
      500 грн.
  2. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    ні, мій напарник
     
  3. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !
    Сонячно, спекотно, але обіцяють дощ.
    Ранкова кава та до котячих справ !!!
    [​IMG]
     
  4. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    Гарний напарник !!
    Можна пустити на варення _)))
     
    cer, гринго80, КорифеЙ и 6 другим нравится это.
  5. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Сообщения:
    1.087
    Адрес:
    Ненька. Portae caelestis.
    Доброго ранку!
    на мору пасмурно і накрапа дещ...відпустка добігла кінця...набираюсь сил і готусь 600км рулювать додоми...
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 8 другим нравится это.
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.447
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: кроликів розводите ? то добре в них сала , мєха :beer: а чорна полоса закінчиться , це не дві полосочки ;):beer:


     
  7. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.681
    Адрес:
    Черкаси обл
    Доброго ранку панове!Погодка нікуди не годиться,дощ ідуть цілий ранок,ще й туман якийсь...+18с
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 11 другим нравится это.
  8. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Доброго ранку товариство. Надворі прохолодно, але без хмар, вдень буде знов тепленько. В мене сьогодні тяжкого арбайтену не буде, бо кажуть релігійне свято, главосєка, буду перебирать "мотлох" в своїх закромах .
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 13 другим нравится это.
  9. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Доброго дня:beer:
    Прогуляв вчора по поважний причині,коли йдуть дощі ігри в мене не працює:confused: тай довелось трохи горілки вжить,почав з хвостовської а закінчив свею,місцевою:)
    Тож з котоднем
     

    Изображения:

    IMG-be41595bea2d1a25f9c72b45190febdb-V.jpg
  10. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    зате він витримує ходити по скіфах та не ниє коли довго нема сигналів
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 10 другим нравится это.
  11. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Сообщения:
    5.812
    Адрес:
    Ненька Україна
    Доброго ранку! Гримнуло блиснуло інтернета пропав, сижу думаю куди податись доки негода.
     
    КорифеЙ, Grifon 88, cer и 12 другим нравится это.
  12. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    мо гайнем під прикриттям дощу до клюні,трохи лямп поцупим,ну і щоб заникати сліди кілька лістів шиферу??
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 9 другим нравится это.
  13. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Сообщения:
    5.812
    Адрес:
    Ненька Україна
    Добре що за шифер наповнили, тре до друга поїхати два листа взять, він оно перекрив кухню а це хату думає перекрити.
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 8 другим нравится это.
  14. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Сообщения:
    5.812
    Адрес:
    Ненька Україна
    Поїду на Черкаси там дощу нема, куплю запчастини до газексуса та славути.
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 9 другим нравится это.
  15. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    В нас вчора влило.Та вулиця,що вклали новий асфальт,перетворилась в річку,перехрестя в озеро.Добре,що я натягнув берці,шльопав спокійно,і то лівий набрав через верх)
     

    Изображения:

    IMG_20180910_183615.jpg
    IMG_20180910_183731.jpg
    IMG_20180910_183755.jpg
    КорифеЙ, Grifon 88, cer и 12 другим нравится это.
  16. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Сообщения:
    738
    Адрес:
    Запорожець
    Привiтавсь ! Вночi блискало та лляло як з вiдра наробивши сьонi вихiдний. Пiду у клунi поколупаю залiзяччя
     
    КорифеЙ, Grifon 88, cer и 13 другим нравится это.
  17. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
    Вітаю! Поки сонячно +20 але вдень обіцяють опади.
    40628772_1058353954339570_738003276988940288_n.jpg
     
    КорифеЙ, Grifon 88, cer и 13 другим нравится это.
  18. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Я сьогодні перший день з відпустки.Важко.Забув пароль до свого копма,з якогось разу чудом вгадав.Ще хляпнути кави і може до роботи.
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 12 другим нравится это.
  19. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    красіво,і нашо та Венеція:)
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 10 другим нравится это.
  20. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Сообщения:
    8.849
    Адрес:
    Украина
    З котячим днем,шановне панство)
    Осьо триколірна "вартовоі чоти"
    IMG_20180806_122914.jpg
     
    КорифеЙ, Grifon 88, cer и 12 другим нравится это.
  21. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
  22. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
     

    Изображения:

    41382447_2090361004342591_734915899877752832_n.jpg
    41403593_2090805807631444_6757953159890468864_n.jpg
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 8 другим нравится это.
  23. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
  24. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго дня вже, соняшно трохи був завантажений працьою, гарного котячого дня. Вчора пробував лічку відкрити здається вийшло.
     
    КорифеЙ, Grifon 88, cer и 6 другим нравится это.
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Вітаю панство з вівторком! :beer:


    "Ну что, рєб’ята, займемся аріфмєтікою"? (с) o_O

    upload_2018-9-11_10-46-11.png
     
    КорифеЙ, cer, гринго80 и 7 другим нравится это.