обсуждение Garrett ACE 400i

Тема в разделе "Техніка для пошуку", создана пользователем zvedr, 26 янв 2017.

  1. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.430
    Адрес:
    Украина
    Асе 300
    2 коп царица полей.
    Датчики дальность обнаружения воздух примерно при не быстрых махах.

    6х9-25см
    7х10-26см
    8.5x11 -28СМ
    NEL ТОРНАДА 30см

    Датчик и грунт.
    6х9-7х10 реагируют на грунт сильней особенно мокрый или с влажной травой.
    8.5х11 очень стабильный универсальный .
    Nel Tornado 12х13 глубокая по крупняку но тоже чувствительна к грунту.

    Если сравнивать со старыми асе 250-350-Euro то качество изготовления хуже больше брака .
    Дискрим тоже хуже.
    Так что мое мнение асе 300 заточена больше под пляж.

    Асе 300
    DSC_0004.JPG

    Асе 400
    4.jpg

    2.jpg

    Асе 350 самая качественная что видел.
    350.jpg
     
    Последнее редактирование: 29 дек 2017
    Роберт Олійник и acer aspire нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Виготовлення котушок до металошукачів Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, Квест, Текнетікс, Фішер, Нокта...
      1400 грн.
    2. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    3. Поисковая катушка в рабочем состоянии к Эскалибуру2.КАбель заменений на более прочний .Оболочка неб...
      3100 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Герметичный разъем катушки MINELAB CTX3030, X-terra Pro, Equinox 600-900, Manticore
      550 грн.
    5. Котушка робоча але з дефектом,бува працює норм буває починає пілікать,чи то в кабелі проблема,чи то...
      700 грн.
  3. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Сообщения:
    216
    Мой Ace 300i так
     
    Роберт Олійник нравится это.
  4. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    Нещодавно в грудні 2017 року вийшов я якось покопати з аською 400і спочатку температура була 0 , -1 , а потім десь -5 , прибор почав підглючувати в плані звуку потім взагалі пропав , що робити здав в ремонт виявилось , що попередній господар вскривав блок , і погано залакірував , прибор був на гарантії . Прибор контрабасний , попередній господар придбав його в бариг , що оптом возять з Європи . так от чи доцільно було мені в такій ситуації звертатись до диллера ? гарантія прибора ще не закінчилась
     
  5. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    2.327
    Адрес:
    Україна
    В такій ситуації Ви можете звертатися лише до продавця, бо офіційний дилер не надає гарантійного обслуговування контрабандним приладам.
     
    Роберт Олійник нравится это.
  6. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    я так розумію , що в нових аськах зі звуком болячка на хароша ?
     
  7. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    2.327
    Адрес:
    Україна
    Не знаю як з болячками але з сірими приладами ніколи не вгадаєш як пощастить...
    Бо те що хтось вскривав блок може бути навіть не факт але спробуйте довести зворотнє! ;)
     
    Роберт Олійник нравится это.
  8. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Сообщения:
    216
    Ходил я и по морозам, не разу, никаких проблем со звуком, на своем приборе не наблюдал.
     
    Роберт Олійник нравится это.
  9. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    короче , запаяли мені прибор на днях ходив на покопушки ніби працює , звук як раніше все добре , виявилось , що попередній господар прибора розбирав його і не сказав про це як продавав + не наніс покривний лак і накрився денамік від конденсату який виник під час перепаду температури і вологого повітря . ось так . Будьте обережні при придбанні Б/У МД ,а якщо і надумали придбати то обов.язково вимагайте у продавця хоть якусь гарантію на те , що він пропрацює без поломок певний час . і взагалі не беріть сірих МД .
     
    acer aspire нравится это.
  10. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    Народ проходив з пів року з стандартною ДД катушкою на гарет 400і . надумав придбати якусь з професійних . ЩО порадили б ви , яка краща ?
     
  11. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Сообщения:
    216
    Лично я заказывал катушку именно под свой прибор у SV coil, доволен ей.(тест на видео выше)
     
    seme44ka и Роберт Олійник нравится это.
  12. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    Пробував сьогодні на фібулу ЧК з голкою цілою . бронза.аська 400і показує по вді 57-63 . іноді в чорне кидає . рідна ДД катушка , а як буде брать на не штатних катухах ?
     
  13. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    а яка ціна такого тюнінга ? якщо не складно можна силочку на відео з тестом ?
     
  14. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    вибачаюсь відео вже знайшов .
     
    acer aspire нравится это.
  15. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.430
    Адрес:
    Украина
    Опробовал много датчиков Nel Tornado самая дальнобойная. А как у вас стандартная самая стабильная в работе у меня тоже в наличии от 400i.
     
    Роберт Олійник нравится это.
  16. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    я так розумію на стандартній катушці на такі цілі сигнал буне найкращий ?
     
  17. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.430
    Адрес:
    Украина
    Стабильная это на нее грунт слабо влияет при макс чуйке. А на другие датчики сильней и блок при этом чаще издает озвучку ложную.
     
    Роберт Олійник нравится это.
  18. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Сообщения:
    216
    Не факт. Я отправлял свой блок Сергею, обязательное условие было, чтоб не разбирал сам блок(мой прибор на гарантии) и он настраивал катушку, под блок по максимуму, получилась даже более стабильной от стандартной катушки(у меня кольцо, моно) ВДИ у меня не сместилось, пробка бескозырка как на стандартной 83 таки на 13-шке
     
    Роберт Олійник нравится это.
  19. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
    хм , цікаво , вибачаюсь за тавтологію , а ціна яка такої катушки ?
     
  20. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.430
    Адрес:
    Украина
    acer aspire
    (у меня кольцо, моно). Вот продал я 2 моно датчика по дешевле. Так как у них дальности нет и влияние грунта, травы, камней ,сильное. Их удобно применять в помещении вместо снайперки или на пляже в песке вди четче.
     
    Роберт Олійник нравится это.
  21. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Сообщения:
    216
    Роберт Олійник нравится это.
  22. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Сообщения:
    128
    Адрес:
    І тут і там і там і сям.
  23. Chato

    Chato Gefreiter

    Сообщения:
    72
    Адрес:
    Киев
    Коллеги, прошу совета.
    Вводные такие - Асе 300, коп в основном в лесах, иногда поле.
    Пробовал Торнадо - большая она :( , да и с пинпойнтом аськи не очень дружит.
    Посоветуйте:
    Нел Тундер
    Марс Тайгер
    Карма (?)

    :beer:
     
    patriot78 и COMRAD777 нравится это.
  24. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Сообщения:
    2.112
    Адрес:
    Киев
  25. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.430
    Адрес:
    Украина
    Датчик от Garrett Ace 400 DD 8.5x11 идеальный для леса и поля. Даете объявление куплю за 1500 гр. Если повезет можно купит практически новый. По стабильности работы по грунту не один не перебьет.

    coil-dd-8,5x11   Garrett Ace 400 (DD 8.5x11.jpg
     
  26. COMRAD777

    COMRAD777 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Приветствую коллега:beer: у меня тоже гаррет 300і, на свой покупал Марс тайгер,пока не жалуюсь,с ув.
     
    Chato нравится это.