що за гілизи??

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Мотокм, 23 січ 2018.

  1. Мотокм

    Мотокм Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    171
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    333
    Повідомлення:
    1.114
    Адреса:
    Україна
    що за гілизи??, 2 штуки, від якої зброї і чиї
     

    Images:

    IMG_3136.JPG
    IMG_3137.JPG
    IMG_3138.JPG
    IMG_3139.JPG
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Крыло от орла на пикель - копанное
      250 грн.
    3. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    4. Коп . 3 буквы с погон российского императорского солдата , детали подбородочного ремешка , дукач...
      280 грн.
    5. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
  3. Дервиш

    Дервиш General-major

    Повідомлення:
    5.428
    Адреса:
    .
    Гильзы к выстрелам от 10cm М-14 Feldhaubitze австро-венгерской армии в период Первой мировой войны (немецкое обозначение — 10 cm Feldhaubitze M 14, сокр. 10 cm FH M.14). На первом фото трофей РККА (достался от немцев, которым досталась от австрияк).
    https://ru.wikipedia.org/wiki/10_cm_FH_M_14
    http://warmemorials.us/artillery/10cm_m_14_fh_racine.html
    http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=754253&sid=06922a053d1d236004b7e8eff2d5ed97
     

    Images:

    М-14_1_трофей по ВОВ.jpeg
    М-14_2.jpg
    М-14_3.gif
    М-14_4_гильза.jpg
    Останнє редагування: 23 січ 2018
    черепок, Provada81, sergeyk2 та 10 іншим подобається це.