що за ракетниця?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем byr4yn, 24 гру 2017.

  1. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.570
    Адреса:
    Киев
    Доброї ночі.підкажіть по ракетниці. IMG-aaa5020742dd6330e94dbf27e97a3cfa-V.jpg IMG-2f643e8687f48c19856d5bf4a96e8161-V.jpg IMG-81671a9904baa44dc03d17a7e9c3cfec-V.jpg
     
    \Lisovik/ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    2. 320 грн.
    3. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    4. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Webley & Scott No. 1 Mk. III 16г
    Кому то раструб видимо не приглянулся
     
    TarASha, Гельґі, forencic та 4 іншим подобається це.
  4. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.570
    Адреса:
    Киев
    дякую.
     
  5. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Україна
    Разрешите Вас немного исправить: No.1 Mk. III* Signal Pistol. И немного чтива по девайсу https://sassik.livejournal.com/284212.html
     
    malyk, az23, byr4yn та 3 іншим подобається це.