Пряга

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bentley, 27 жов 2017.

  1. Bentley

    Bentley Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    997
    Адреса:
    ϟϟ
    Доброго дня,
    Оцініть прягу та ідентифікуйте ?
    Не можу знайти саме з таким хвостом в орла.
     

    Images:

    IMG_3756.JPG
    IMG_3758.JPG
    IMG_3759.JPG
    IMG_3746.JPG
    IMG_3747.JPG
    IMG_3752.JPG
    IMG_3755.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
    3. 250 грн.
    4. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    5. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
  3. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6.965
    Адреса:
    Донецк Украина
    РИА около 50/70гр
     
  4. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    Думаю все же 100 гр точно потянет...
     
    Кіла2013, Polisyaka, slavapopov та ще 1-му подобається це.
  5. Fairness

    Fairness Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    120 грн
     
    Кіла2013 та Bentley подобається це.
  6. Никодим Петрович

    Никодим Петрович Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    610
    Адреса:
    Родина скифов и хазар.
    Не, камрады - "обратка" - хорошо, но "лицо"... 50гр красная цена!
     
    Кіла2013 подобається це.
  7. Bentley

    Bentley Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    997
    Адреса:
    ϟϟ
    За 50 грн краще віддам в музей. То скільки треба зусиль витратити щоб знайти прягу. Краще копати чорний метал.
     
    Кіла2013, Topaz81 та Никодим Петрович подобається це.
  8. Никодим Петрович

    Никодим Петрович Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    610
    Адреса:
    Родина скифов и хазар.
    Та ні, камрад... Ви копаєте для душі, а не за гроші! А те, що сам підняв с землі - це вам Бог дав і не треба на нього ображатися!
     
    ded72 та Кіла2013 подобається це.
  9. bikss

    bikss Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    130
    Повідомлення:
    1.792
    Адреса:
    Украина
    І правильно зробите може нащадки побачать в живу не копію
    А ви не тратьте зусиль ,,,,,,,,,,, копайте на городі коло хати
    То в чім проблема ? Я вже давно це зрозумів , ,,,,,,, а КР -Черняхи і все інше ( в тому числі і знахідки по ПСВ і ДСВ, і остальна жбонь ) то просто сопутка ,,,,,,,, Удачі в копі :beer::beer::beer:
     
    Кіла2013, Никодим Петрович та Bentley подобається це.
  10. Никодим Петрович

    Никодим Петрович Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    610
    Адреса:
    Родина скифов и хазар.
    Хвостів різних - немерено... 47837746.jpg