Пряга

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Bentley, 27 окт 2017.

  1. Bentley

    Bentley Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    82
    Сообщения:
    997
    Адрес:
    ϟϟ
    Доброго дня,
    Оцініть прягу та ідентифікуйте ?
    Не можу знайти саме з таким хвостом в орла.
     

    Изображения:

    IMG_3756.JPG
    IMG_3758.JPG
    IMG_3759.JPG
    IMG_3746.JPG
    IMG_3747.JPG
    IMG_3752.JPG
    IMG_3755.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    2. Доброго предложу таку каску ,варена дуже міцна
      2700 грн.
    3. Каска сш 40 из коллекции без резерва за ваши деньги…
      353 грн.
    4. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
    5. Все, як на фото. Добрий та рідкісний (бо австрієць) екземпляр на полку в колекцію. Також підійде під...
      8750 грн.
  3. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    6.965
    Адрес:
    Донецк Украина
    РИА около 50/70гр
     
  4. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Сообщения:
    7.564
    Адрес:
    Украина
    Думаю все же 100 гр точно потянет...
     
    Кіла2013, Polisyaka, slavapopov и ещё 1-му нравится это.
  5. Fairness

    Fairness Feldwebel

    Сообщения:
    210
    120 грн
     
    Кіла2013 и Bentley нравится это.
  6. Никодим Петрович

    Никодим Петрович Oberfeldwebel

    Сообщения:
    610
    Адрес:
    Родина скифов и хазар.
    Не, камрады - "обратка" - хорошо, но "лицо"... 50гр красная цена!
     
    Кіла2013 нравится это.
  7. Bentley

    Bentley Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    82
    Сообщения:
    997
    Адрес:
    ϟϟ
    За 50 грн краще віддам в музей. То скільки треба зусиль витратити щоб знайти прягу. Краще копати чорний метал.
     
  8. Никодим Петрович

    Никодим Петрович Oberfeldwebel

    Сообщения:
    610
    Адрес:
    Родина скифов и хазар.
    Та ні, камрад... Ви копаєте для душі, а не за гроші! А те, що сам підняв с землі - це вам Бог дав і не треба на нього ображатися!
     
    ded72 и Кіла2013 нравится это.
  9. bikss

    bikss Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    130
    Сообщения:
    1.792
    Адрес:
    Украина
    І правильно зробите може нащадки побачать в живу не копію
    А ви не тратьте зусиль ,,,,,,,,,,, копайте на городі коло хати
    То в чім проблема ? Я вже давно це зрозумів , ,,,,,,, а КР -Черняхи і все інше ( в тому числі і знахідки по ПСВ і ДСВ, і остальна жбонь ) то просто сопутка ,,,,,,,, Удачі в копі :beer::beer::beer:
     
  10. Никодим Петрович

    Никодим Петрович Oberfeldwebel

    Сообщения:
    610
    Адрес:
    Родина скифов и хазар.
    Хвостів різних - немерено... 47837746.jpg