Манліхер М-43 під СХП

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Mr.Patrik, 19 сер 2017.

  1. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.769
    Адреса:
    Львів
    Всім привіт!
    Є ось такий манліхер М-43 під схп 7.62*51ммНАТО(латунь)з документами!!!!.Переворонений,стан на фото..дерево-якісний новороб.
    Не вистарчає середнього кільця на прикладі(де чіпляється ремінь переноски).
    Прошу знавців оцінити на сьогоднішній день для подальшої продажі.
    Всім буду вдячний!
     

    Images:

    DSCN2618.JPG
    DSCN2619.JPG
    DSCN2620.JPG
    DSCN2621.JPG
    DSCN2622.JPG
    DSCN2623.JPG
    DSCN2625.JPG
    DSCN2626.JPG
    DSCN2627.JPG
    DSCN2630.JPG
    DSCN2632.JPG
    DSCN2633.JPG
    Bandera3, ArtBorsuk та Владимир Херсон подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лісний коп Є рухомі частини
      700 грн.
    2. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    3. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
    4. Метал в гарному стані.
      555 грн.
    5. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
  3. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    В таком приблизительно сохране комплект железа продал камрад Бандера 3,год назад за 3100,правда там зуб выбрасывателя стоял копаный,соответственно Ваш комплект гривень на 300 дороже,плюс дерево( мне обошлось с пересылом железа 1300),плюс тыльник антабка,соеденительный костыль и прилив штыка где то 400-450грн,На выходе в идеале,учитывая готовые документы 5500-5800, только аукцион непредсказуем... с ув.
     
    Кіла2013 та Bandera3 подобається це.
  4. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.769
    Адреса:
    Львів
    Дякую,так і думав,що тільки аукціон оцінить.
    Аукціон покаже,за скільки продастся даний карабін....
     
  5. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Дерево-новодел,+,-4500 могут дать.С ув.
     
    \Lisovik/, БЛК, Кіла2013 та ще 1-му подобається це.
  6. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    А документы?
    Или их даром делают?
     
    Mr.Patrik подобається це.
  7. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.596
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Чим дальше манліхерів менше попадається.Це Вам не К98 і Мосінки.... Як на мене- то 200 доларів само менше вартує.
     
    \Lisovik/ та Mr.Patrik подобається це.
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    200 долларів то херня.
    В нормальних людей 1600 гривень.
    А документи одні множте на два- три.
    Плюс нерви, черги і здоасті я Володя, найшов в сіні.
     
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.596
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Я ВАс незрозумів. Якщо маєте манліхера М43 за 1600 грн. то я зразу покупляю.
     
    Vojtunskavira@gmail.com. та \Lisovik/ подобається це.
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Я , дорогий мій товариш, маю на увазі, що Віталій, автор теми, вкладав в то гроші, час , і нерви і душу.
    І то ніяк не можна оцінити в 200 баксів. Так як насправді то не великі гроші. І для людей, які справді то збирають, і розуміються на тому він буде оцінений адекватно.
    Якщо впала гривня, точніше її зкинули різні козли і кози, то це не означає, що впав антикваріат.
    Копана жбонь може і впала, а нормальні речі коштують так само як і раніше.
     
    мп 40, Mr.Patrik, Чкалов та 2 іншим подобається це.
  11. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Копана жбонь може і впала, а нормальні речі коштують так само як і раніше.

    D-day,Вы хотите сказать,что железо 43-го Мана не копанное?:confused:А откуда тогда взялись глубокие каверны на фото №6? На сухих чердаках так не бывает.С ув.
     
    Vojtunskavira@gmail.com., \Lisovik/ та Bandera2 подобається це.
  12. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    Железо однозначно копаное,и вкладывай деньги .нервы и душу.дороже не будет,месяц назад люди из здесь диспутирующих выкладывали комплекты М-43.в гораздо лучшем сохране за 230 доларов.очереди небыло...,с ув.
     
    \Lisovik/, skif 76, Bandera2 та ще 1-му подобається це.