Манліхер М-43 під СХП

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Mr.Patrik, 19 сер 2017.

  1. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.769
    Адреса:
    Львів
    Всім привіт!
    Є ось такий манліхер М-43 під схп 7.62*51ммНАТО(латунь)з документами!!!!.Переворонений,стан на фото..дерево-якісний новороб.
    Не вистарчає середнього кільця на прикладі(де чіпляється ремінь переноски).
    Прошу знавців оцінити на сьогоднішній день для подальшої продажі.
    Всім буду вдячний!
     

    Images:

    DSCN2618.JPG
    DSCN2619.JPG
    DSCN2620.JPG
    DSCN2621.JPG
    DSCN2622.JPG
    DSCN2623.JPG
    DSCN2625.JPG
    DSCN2626.JPG
    DSCN2627.JPG
    DSCN2630.JPG
    DSCN2632.JPG
    DSCN2633.JPG
    Bandera3, ArtBorsuk та Владимир Херсон подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 300 грн.
    2. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    3. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    4. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
  3. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    В таком приблизительно сохране комплект железа продал камрад Бандера 3,год назад за 3100,правда там зуб выбрасывателя стоял копаный,соответственно Ваш комплект гривень на 300 дороже,плюс дерево( мне обошлось с пересылом железа 1300),плюс тыльник антабка,соеденительный костыль и прилив штыка где то 400-450грн,На выходе в идеале,учитывая готовые документы 5500-5800, только аукцион непредсказуем... с ув.
     
    Кіла2013 та Bandera3 подобається це.
  4. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.769
    Адреса:
    Львів
    Дякую,так і думав,що тільки аукціон оцінить.
    Аукціон покаже,за скільки продастся даний карабін....
     
  5. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Дерево-новодел,+,-4500 могут дать.С ув.
     
    \Lisovik/, БЛК, Кіла2013 та ще 1-му подобається це.
  6. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    А документы?
    Или их даром делают?
     
    Mr.Patrik подобається це.
  7. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.596
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Чим дальше манліхерів менше попадається.Це Вам не К98 і Мосінки.... Як на мене- то 200 доларів само менше вартує.
     
    \Lisovik/ та Mr.Patrik подобається це.
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    200 долларів то херня.
    В нормальних людей 1600 гривень.
    А документи одні множте на два- три.
    Плюс нерви, черги і здоасті я Володя, найшов в сіні.
     
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.596
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Я ВАс незрозумів. Якщо маєте манліхера М43 за 1600 грн. то я зразу покупляю.
     
    Vojtunskavira@gmail.com. та \Lisovik/ подобається це.
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Я , дорогий мій товариш, маю на увазі, що Віталій, автор теми, вкладав в то гроші, час , і нерви і душу.
    І то ніяк не можна оцінити в 200 баксів. Так як насправді то не великі гроші. І для людей, які справді то збирають, і розуміються на тому він буде оцінений адекватно.
    Якщо впала гривня, точніше її зкинули різні козли і кози, то це не означає, що впав антикваріат.
    Копана жбонь може і впала, а нормальні речі коштують так само як і раніше.
     
    мп 40, Mr.Patrik, Чкалов та 2 іншим подобається це.
  11. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Копана жбонь може і впала, а нормальні речі коштують так само як і раніше.

    D-day,Вы хотите сказать,что железо 43-го Мана не копанное?:confused:А откуда тогда взялись глубокие каверны на фото №6? На сухих чердаках так не бывает.С ув.
     
    Vojtunskavira@gmail.com., \Lisovik/ та Bandera2 подобається це.
  12. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    Железо однозначно копаное,и вкладывай деньги .нервы и душу.дороже не будет,месяц назад люди из здесь диспутирующих выкладывали комплекты М-43.в гораздо лучшем сохране за 230 доларов.очереди небыло...,с ув.
     
    \Lisovik/, skif 76, Bandera2 та ще 1-му подобається це.