Польский калаш WBP

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Serhiygr, 2. März 2023.

  1. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.181
    Ort:
    Украина
    Так нема різниці у WBP Midi Jack, чи просто Jack, база одна АК, тому і магазини калашовські з різницею тільки в калібрі, особливість .223, що тільки свої маги. У всьому іншому весь тюнінг для АК підходить на всю лінійку WBP.
    Що до VZ-58, був такий не сподобався, продав, особистий вибір, зрозумів що краще звичайний калаш. З плюсів чехів, як завжди зброя гарно зроблена, як карабін в колекцію, гарний варіант, як єдиний основний, ніт.
    З недоліків що для себе виявив, магазини тільки свої, ричаг скидання магазина, специфічний, замалий, для встановлення оптики/коліматора, треба поіпатись в пошуку, є готові рішення, але треба шукати, привозити.
    Так що при виборі платформа АК, чи VZ-58, вибирав би калашоїд.
    Нижче фото мого CZ VZ-58

    received_975589185940854.jpeg received_975589165940856.jpeg
     
  2. Интересные лоты

    1. 1000 стреляных латунных гильз калибра 9*19 под капсюль боксер. Производитель - S&B. Все свежие,...
      800 грн.
    2. Состоит из платформы, которая крепится к столу, и плиты, которая крепится к прессу. Для снятия или у...
      1800 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      Воронка для пороха универсальная ,подойдет для подавляющей части всевозможных калибров, даже пистоле...
      105 грн.
    4. фреза твердосплавна виготовлялася на замовлення для виготовлення втулок для переобжимки гільз револь...
      4000 грн.
    5. Гільзи ТТ. Сталеві покриті міддю= біметал. Під капсуль Бердана діам.5 мм. В лоті 100 шт. Є кількість...
      499 грн.
  3. Gewinner

    Gewinner Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    153
    Лоты
      на продаже:
    32
      проданные:
    324
    Вітаю!
    Вдячний за Ваш відгук щодо VZ 58. Бо створив тему, але ніхто так і не відгукнувся. Я так розумію річ і дійсно на поціновувачів, та й сама по собі не часта.
    Але теж підкупила якість та хоч вже і не такий, але всеж ще популярний патрон 7,62.
    Єдине що мені оодразу не сподобалось у VZ, ще його запобіжник/перемикач режимів вогню, та відсутність стокового скиду затворної затримки. Та й сам він у стоку виглядає трохи дивно.
     
    akms1974 und leo78 gefällt das.
  4. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Beiträge:
    2.283
    Ort:
    UA
    Я колись мав взора і навіть писав на нього огляд.
    Погоджуюсь з попереднім оратором, машинка гарна, але не як основна. Там до перечисленого є ще нюанси інші і також неприємні.
     
    akms1974 und leo78 gefällt das.
  5. Gewinner

    Gewinner Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    153
    Лоты
      на продаже:
    32
      проданные:
    324
    Камрад, а чи маєте посилання на свій огляд на нього, або якщо зручно можете скинути в приватні, або в цю тему: https://reibert.info/threads/karabin-cz858-vz-58.1533278/ , щоб камрадам не оффтопити цю тему.
    Буду дуже вдячний!
     
    akms1974 gefällt das.
  6. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Beiträge:
    2.283
    Ort:
    UA
    Подивився, старий огляд 11 року був або на ресурсах, які вже не існують, або на американському форумі, на якому без реєстрації нічого не показують:)
    Тому коротенько відписав у темі за посиланням.
     
    akms1974, Gewinner und Maksimum44 gefällt das.
  7. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.181
    Ort:
    Украина
    Кто не успел на прошлой недели купить польские калахи по старой цене, будут брать по новым в гривне, € ростет (((

    Screenshot_2025-06-30-18-00-36-773-edit_com.android.chrome.jpg
     
    akms1974 gefällt das.