Упоры ещё и по-разному приваривалсь - на одних провар по всей длине сверху, а на других изнутри точечно...
Мне тут скидывали, что у пулеметов № 1- 2300 номерами вообще стояли сошки с МГ-13, которые вообще не имели никаких зубьев фиксаторов. вот они то может и есть на самом верху
Друже прийшла пора повернути кожух мені назад, надіюся за ці місяці ви розміри усі зняли. Кожух повинен бути повернутий у тому комплекті що і приїхав до вас. Читайте особисті листування.
Іноді так буває коли нічого в темах не пишеш а лише читаєш то не замічаєш що на сайт не зайшов під своїм ніком, от повідомлення і не бачиш. Думаю тут саме такий випадок, приходиться нагадувати через тему. Для нашого брата головне получити розміри і все, далі пиляє як без розуму нічого не замічаючи.
Усім доброго. Допоможіть розмірами на вертлюг. 1. Загально довжина бази. 2. Довжина трубки від краю корпусу. 3. Ф трубки. 4. Товщина стінок трубки. 5. Діаметр малих отворів на базі Ф1. 6. Діаметр великого отвору Ф1. 7. Товщина стінки бази. А звісно якщо у кого є схема, хоча би ручкою на листочку то це було би супер.
Толщину стенок не могу замерить. Не знаю как сам вертлюжок снять. Может кто-то подскажет? Кнопка работает.
Прийнявся за виготовлення деталей вертлюга. Роблю дві штуки, один на МГ 34 інший попутно на МГ 42. Вибрав старий матеріал щоб був в раковинках під стать макетам, це стара лопата та ще якась стара пластина, головне що товщина підійшла. На даний час все у такому стані.
Деталь кріплення МГ до вертлюга відновив давно ще на цій сторінці https://reibert.info/threads/nuzhna-pomosch-po-mg-34.541317/page-33 Що стосовно самої бази то все повністю вистукував, зварка лише у місці згину. Вирізав клин, спершу підрахувавши кут, зігнув підганяючи в потрібний градус та заварив з двох сторін. З грубого потому зачистив. Детальний звіт роботи зробити не було можливості, накрапав дощ, тож поспішав.
Хочу запитати стосовно цієї деталі. Підкажіть як вона кріпиться до бази. По фото таке враження що припаяна, щось не видно ніде зварки.
Все зрозуміло, дякую. Якщо матимите можливість зробіть замір кнопки, відмітив три розміри цифрами. По кнопці інтересує ще її фіксація. На самому фіксаторі це розклеп кнопки чи може є різьба (відмітив стрілкою)?.
Друже не зазнавайтеся. По фото мало зрозуміло що там, розклеп чи торець болта. Зрозуміло тому хто в руках тримав, інші уточнюють.
Недавно онин розбирал - тая деталь состоит из 3 частей - стержень, к нему приклепанный продолговатый фиксатор( у Вас обозначенный стрелкой) и с другово конца надета шайбочка тоже проклепан стержень чтобы шайба держалась.
Закрию це питання. У нас на форумі сволоти багато це не секрет, но це не той випадок. Форумчанин так на форум і не зайшов але кожух повернув, та ще в знак подяки з купою різніх девайсів по темі та вкусняшок. Я і так мав що ремонтувати а тепер ще добавилося, колекція збільшилася. Тож форумчанин може і не уважний але порядна людина.