Золотые подвески

Discussion in 'Давнина' started by zubrik, Mar 8, 2024.

  1. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    190
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    397
    Messages:
    3,609
    Location:
    Ukraina
    Доброго времени. Подскажите по находкам?
     

    Images:

    IMG-b466fd09bf20a3df6e88c8390a6af1f6-V.jpg
    IMG-f3d4cea424af2ff52424f1726c17549a-V.jpg
  2. Интересные лоты

    1. 200 грн.
    2. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    3. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    4. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    5. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
  3. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    На другому фото - ароматниця ЧК по типу "відерце".:beer:
     
  4. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    190
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    397
    Messages:
    3,609
    Location:
    Ukraina
    А вторая?
     
  5. Galicien Nazar

    Galicien Nazar Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    1,317
    Location:
    Галичина
    Друга підвіска з обломаним кріпленням. Відтиск типовий для ЧК.
     
  6. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    До всього того, мені здається, що там був виставлений камінчик (вірогідніше, червоного кольору). Схоже зустрічалося десь в мережі.
     
  7. Galicien Nazar

    Galicien Nazar Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    1,317
    Location:
    Галичина
    На рахунок каменю, то не факт, були такі матриці із просто тисненням. Оцю капельку трактують як символ блискавки чи ікла кабана. Колись знаходив схожу тільки просто тиснену. Зрештою було би якесь кріплення під камінь, вони ж його на клей не садили)