Реклама на REIBERT.info
Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Vasek31, 22 апр 2026.
Доброї доби Підкажіть будь ласка хто знає, що це таке? Дякую
схоже на частину блоку управління герань2
Дякую
Підсилювач/регулятор потужності.
В побуті застосувати можливо?
Розберіть, покажіть що в середині.
Ось
Понижающий модуль напряжения,на Проме в районе 250 гривен стоит.
Велике дякую