Знак кадетський корпус

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Наполеон 3, 16 вер 2024.

?

На оцінку

  1. Можу запропонувати

    0 голосів
    0,0%
  2. Скільки вартує

    0 голосів
    0,0%
  1. Наполеон 3

    Наполеон 3 Oberschütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    Львів
    Вітаю. Попався такий знак. Прошу оцінити.
     

    Images:

    20240915_172435.jpg
    20240915_172445.jpg
    duke6kirill, Bangalor та ivanov1 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Хороший сохран, из коллекции.
      1500 грн.
    2. Распродаж коллекции ! Диаметр = 30 мм . Вес = 9 грамм . Лично сам хорошо упаковываю все свои л...
      500 грн.
    3. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
    4. Значок-мініатюра: Залізні Хрести.
      1200 грн.
    5. Оригінал. Матеріал: алюміній. Велика медаль або пам'ятний жетон для учасників кайзерівських ма...
      1225 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.434
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Оцінка в іншому розділі. По Вашому предмету: третій тип, доволі нечастий, посрібнений томпак. Стосовно нього виробник остаточно не визначений (або Владіслав Бушек, Львів, або Нагальський, Варшава). Я особисто схиляюсь до Нагальського, бо аналогічні відзнаки Бушка мають певні відмінності (закрутка на фото в підборі :)).
    Screenshot_20240917-001731~2.jpeg
    Для орієнтування по ціні в поляків: був такий прохід
    https://onebid.pl/pl/odznaczenia-od...-jozefa-pilsudskiego-ze-lwowa-typ-iii/1567240
    У нас, думаю, навряд чи стільки зможе набрати, ще й враховуючи незначні втрати по емалі, відсутню лапу орла:( та відсутність закрутки. Але ціну в принципі можете спробувати скласти.
    З повагою,
     
  4. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    В продажі буде ?