Значок

Тема в разделе "Медалі та знаки", создана пользователем valdemars, 29 янв 2013.

Статус темы:
Закрыта.
  1. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    12
    Сообщения:
    835
    Адрес:
    Україна
    Підскажіть по значку,чий буде?кому давали?буду вдячний тому хто відгукнеться!
     

    Изображения:

    IMAG0097.jpg
    IMAG0103.jpg
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
    2. WHW
      WHW
      300 грн.
    3. Нагрудный знак "Пехотный Штурм", в серебре. ---------- "Infanteriesturmabzeichen in S...
      14400 грн.
    4. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
    5. Знак трудового фронту(RAD). Таким дістався.
      500 грн.
  3. ZAK_BLR

    ZAK_BLR Obergefreiter

    Сообщения:
    169
    Адрес:
    !!!
    ГДР "Следопыт"
     
    5 пользователям это понравилось.
  4. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    12
    Сообщения:
    835
    Адрес:
    Україна
    Які будуть ще думки у камрад.
     
  5. JE2KA

    JE2KA Feldwebel

    Сообщения:
    629
    Адрес:
    Київ
  6. JE2KA

    JE2KA Feldwebel

    Сообщения:
    629
    Адрес:
    Київ
    1 человеку нравится это.
  7. valdemars

    valdemars Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    12
    Сообщения:
    835
    Адрес:
    Україна
    Все зрозуміло,модераторів прошу тему закрити,всім дякую!
     
Статус темы:
Закрыта.