Значок ОУН

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем sava1988, 14 мар 2015.

  1. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Сообщения:
    1.541
    Допоможіть оцінити знахідку.
     

    Изображения:

    140320152299.jpg
    140320152301.jpg
    slava2008 нравится это.
    1. Развёртка (коническая), для правки - корректировки камор в ММГ или СХП барабанах РН. Дата изготовлен...
      250 грн.
    2. Тяга спуску, робоча
      210 грн.
    3. Материал: Полиуретановая смола ,сталь Состояние: По фото Местонахождение: Киев Оплата: На карт...
      500 грн.
    4. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
    5. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
  2. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    Сучасна! Ціна зеро.
     
    анатолий. нравится это.
  3. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    2.356
    Адрес:
    Україна
    Так, сучасна. Судячи хоча б по залишках кріплення. Ціна 1-2 грн.
     
    анатолий. нравится это.
  4. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Сообщения:
    16.127
    Адрес:
    Крутого хутора
  5. solt707

    solt707 Schütze

    Сообщения:
    13
  6. gyffi13

    gyffi13 Stabsgefreiter

    sava1988 и анатолий. нравится это.
  7. solt707

    solt707 Schütze

    Сообщения:
    13
    Не факт, час покаже :D
     
  8. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    Шось не моду догнати... Чому така ціна на віоліті?
     
  9. Vodomir

    Vodomir Feldwebel

    Сообщения:
    400
    Адрес:
    Львів
    Якщо сучасний, дайте фото нового....:)
     
    solt707, Adolf Ivanich, Ернест и ещё 1-му нравится это.
  10. gyffi13

    gyffi13 Stabsgefreiter

    не погано. вже 2000 перевалило не погано як для новороба скажу:D
     
    анатолий. и solt707 нравится это.
  11. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    Ну,буває помилився! Просто такі на упівках бачив...
     
    sava1988 нравится это.
  12. gyffi13

    gyffi13 Stabsgefreiter

    так самому не вірилося що хочаб 1000 дадуть а тут на тобі як повернулося,прємно що національна символіка цікавить людей, з повагою:beer:
     
  13. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Сообщения:
    1.541
    На віоліті кажуть що оригінал. http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1305686 :beer::beer:

     
    solt707 и gyffi13 нравится это.
  14. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    7.121
    Адрес:
    Галичина
    На 99% відсотків впевнений, що це фальора 90-х.
    Такий символ ОУН набув популярності тільки в 50-х роках за кордоном і до нас прийшов уже в 90-х минулого століття.
    Беруть великі сумніви в компетенції тих, хто його оцінював на Віоліті.
     
    анатолий. и Мурад аль-Шах нравится это.
  15. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Сообщения:
    1.541
    Василь якщо не тяжко, для загального переконання киньте якусь фотографыю чи посилання де б був такий значок.
     
  16. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Сообщения:
    16.127
    Адрес:
    Крутого хутора
    sava1988 Розкажіть як цей знак до вас попав?Яка його легенда?
     
  17. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Сообщения:
    1.541
    анатолий. нравится это.