житон

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем ахар, 4 лип 2016.

  1. ахар

    ахар Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    70
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    282
    Адреса:
    Тор
    доброго всем,подскажите пожалуйста стоимость житона?
    Зарание Благодарю.с ув.
     

    Images:

    IMG_20160704_105610.jpg
    Ми-6 подобається це.
    1. Оригинальная складская пружина спускового крючка для пистолета ТТ.
      50 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      репліка
      50 грн.
    3. (в наявності 8 шт.)
      Пружини магазину ТТ. Склад, в мастилі. Ціна вказана за штуку
      50 грн.
    4. 20500 грн.
    5. Накладки на осп-30 з болтом кріплення
      400 грн.
  2. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    2.Schutzen.Ersatz.Kompanie/Infanterie.Ersatz Bataillon.68(2я стрелковая рота пополнения/68 батальена пополнения пехоты)в просто народе учебная часть.По цене думаю 300грн.
     
    сєрьога, Барс-Дима, slava2008 та ще 1-му подобається це.
  3. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    350-400 гривен.
     
    Garikk, сєрьога та Buntara подобається це.
  4. ахар

    ахар Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    70
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    282
    Адреса:
    Тор
    благадарю за оценку с уважением
     
  5. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
     
    Garikk та Городовой подобається це.
  6. Garikk

    Garikk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    501
    Адреса:
    Харьков
    я купляв такой жетон в клубе за 250 грн.
     
    сєрьога подобається це.
  7. Ми-6

    Ми-6 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.740
    Адреса:
    ВОЛИНЬ Луцьк Маневичі
    я извиняюсь, но у вас изначально неправильная тема правильно будет Жетон и не житон. с уважением думаю гривен 200.
     
  8. ахар

    ахар Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    70
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    282
    Адреса:
    Тор
    спасибо всем за оценку тема закрыта с уважением.
     
  9. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина