Доброго вечера комради!! Представлю ось такий житончик дістався мені давно та валявся без діла. Хто знає підскажіть. Фото кращі скину завтра. А і ще надпис на житоні GEMEIDE
з захоронення вермахта,вірніше з хреста могили,напис-обліковано,вермахт грабен офіцір,номер команди і нижче номер могили.