Жетон (смертник)

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Wodan-Gora, 7 бер 2026.

  1. Wodan-Gora

    Wodan-Gora Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    652
    Адреса:
    Львів
    Доброго.
    Так мало інфи
    на жетоні , це норм ?
    Прошу підсказати .
     

    Images:

    photo_2026-03-07_18-50-51.jpg
    Falconer подобається це.
    1. ММГ підривника
      400 грн.
    2. 300 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. ММГ снарядного підривника
      180 грн.
    5. ММГ підривника Z.s.u.m.W.M. 1915
      570 грн.
  2. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    213
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.731
    Адреса:
    Finland
    Поляк. Ніби все ок там! Можливо брак,а може такий. Принаймні нормальний жетон для продажу
     
    Falconer подобається це.
  3. Wodan-Gora

    Wodan-Gora Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    652
    Адреса:
    Львів
    Вони не вказували
    військову частину , рід військ ?
     
  4. ShpionDG

    ShpionDG Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    124
    Повідомлення:
    485
    Адреса:
    г. Ковель
    Вітаю.Моя думка що це недобитий або зіпсований жетон,не вказано віросповідання,в\ч і рід військ у поляків не набивали.
     
    Falconer, Blitzwinkel та Wodan-Gora подобається це.
  5. Wodan-Gora

    Wodan-Gora Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    652
    Адреса:
    Львів
    Вельми дякую.
     
    ShpionDG подобається це.