Захід України

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем YKY, 27 лют 2005.

  1. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    привіт колеги. Може хто підскаже по дитонаторатору. виставляв на сусідньому форумі там мовчать. може ви щось підскажите. Знайдений по перші.вдячний всім за відповідь.:beer:
     

    Images:

    01.jpg
    02.jpg
    03.jpg
    1 людині також подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лоты упаковываю сам.Смотрите и приобретайте другие мои лоты.Всегда есть новые,интерестные поступлени...
      2355 грн.
    2. Новый двухсторонний поисковый магнит D 75mm толщина 25мм…
      1265 грн.
    3. Поисковый магнит диаметр 60 мм толщина 15 мм…Новый…
      499 грн.
    4. Новый двух сторонний поисковый магнит D60 мм толщина 22мм…есть новый поступления,смотрите другие мои...
      795 грн.
    5. Новый поисковый магнит d60mm h 15mm + паракорд d 4mm длинна 20 м + карабин с закруткой…
      649 грн.
  3. h@ch

    h@ch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.123
    Адреса:
    Україна
    Re: Підкажіть будьласка де копати на Волині?

    Та я і не питаю мість я просто питаю хто копає в цих місцях?!
     
  4. fenyks

    fenyks Feldwebel

    Повідомлення:
    1.658
    Адреса:
    Прикарпаття "БандерштаТ"
    здаеться від мінометки....таке в руках тримав))
     
  5. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    не думаю, томущо з осколків попадаються тільки донця приблизно 80мм і ребристі стінки. хвости ні разу не попались :beer:
     
  6. yar-79

    yar-79 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    383
    Адреса:
    Украина, Львов
    Траплялись такi по першiй души в головах снарядiв металiчних, не росiйськi точно!
     
  7. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    також знаходив в середині осколка верхноьї частини снаряда.
     
  8. yar-79

    yar-79 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    383
    Адреса:
    Украина, Львов
    Код:
    
    
    можливо нiмець, або француз
     
  9. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    скоріше за все німці, але хотівби конкретніше.:confused:
     
  10. ovik12

    ovik12 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    513
    А маркування немає?
     
  11. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    втім вся прблема, нема взагалі
     
  12. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    підходить ідеально сюди. але тут не було ВР тільки річкові каміні і тирса. тай залишки заглушки цинк.
     

    Images:

    Б 2.jpg
    Б 3.jpg
  13. Pechonkin

    Pechonkin Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Украина
    Коп по ПМВ в Закарпатье.

    Ув. камерады! Подскажите где проходили бои ПМВ в Заховском районе Закарпатской области. Было ли что-то в районе Ясиней? Заранее благодарен за любую инфу!
     
  14. Артурчик

    Артурчик Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    304
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    701
    Повідомлення:
    27.578
    Адреса:
    Lemberg, Bandershtadt
    Re: Коп по ПМВ в Закарпатье.

    Везде на ЗЖападенщине что-то было, я бы пробывал, как говорится "на фонарь" пробывать...:beer:
     
  15. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.649
    Адреса:
    UA
    По "дитонаторатору",(як ви умудрились таке слово написати?:D)тут http://reibert.info/forum/forumdisplay.php?f=43 краще підскажуть..
    Щось із шнайдероподібних?
     
  16. БРОДЯГА 777

    БРОДЯГА 777 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    385
    Адреса:
    Львів
    То я просто не все зтер не замітив і відправив, сам замітив через 2 дні :D
     
  17. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.095
    Адреса:
    Україна проти течії Стрипи
    Знайшов недавно на обойми манліхер
    у темах по ПСВ не помічав таких, чи можливо попадаються просто повністю згнивші?
     

    Images:

    P7030011.jpg
    P7030013.jpg
    P7030014.jpg
    4 користувачам це сподобалось.
  18. -JESTER-

    -JESTER- Leutnant

    Повідомлення:
    2.080
    Адреса:
    Kyiv
    Це ерзац підсумок...попадаються по боях починаючи з 1915 року

    сохран як правило в труху
    у вас ще добрі! :beer:
     
    4 користувачам це сподобалось.
  19. alex_welt

    alex_welt Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.635
    Адреса:
    Nord Ukraine
    Re: Инфа по Хмельницкой обл., ну и может кто-то знает город ВОЛОЧИСК!!!

    Да уже известно многим. Правда косяков там немало.. Ну хоть что-то делают..;)
    http://www.volochisk.info/news/myzei_vvv.php
     
  20. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Повідомлення:
    5.270
    Адреса:
    Одесса, Украина
    Господа из Западных земель! Подскажите попадаются ли в раскопах по ПМВ австро-венгерские штыки М95 с отпиленной гардой (я имею ввиду - что гардв еще при жизни была удалена). Заранее благодарен:beer:
     
  21. Falconerwing

    Falconerwing Feldwebel

    Повідомлення:
    687
    Адреса:
    Rutenija
    Рихард, ни разу не попадалось. По чердакам в сёлах - да. Но это уже народ сам для своих свинокольных целей их пилил.
     
    1 людині також подобається це.
  22. -JESTER-

    -JESTER- Leutnant

    Повідомлення:
    2.080
    Адреса:
    Kyiv
    теж не знаходив
     
    1 людині також подобається це.
  23. doccc

    doccc Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.044
    Адреса:
    Галичина

    Думаете о применении в качестве оружия для рукопашки?А зачем это им было нужно?У австрийцев в изобилии были окопние ножи.
    Не находил пиленных штыков тоже,окопников находил штук пять.Не намного меньше,чем штыков.
     
    1 людині також подобається це.
  24. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    122
    Повідомлення:
    5.923
    Адреса:
    Galizia, Gliwice
    А в районі Коломиї ще щось знайти можна? Чи вже все підчисту вибито?
     
  25. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Наші менші друзі, які зустрічались мені
    на копі і на "привалах" під час копу.


    З повагою GINDENBURG.
     

    Images:

    001_thumb.jpg
    002_thumb.jpg
    003_thumb.jpg
    004_thumb.jpg
    005_thumb.jpg
    8 користувачам це сподобалось.
  26. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    122
    Повідомлення:
    5.923
    Адреса:
    Galizia, Gliwice
    Яг прикольний. Я вже подумав що то мій собака))))