Затвор Штеер

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем monah dobra, 2 тра 2020.

  1. monah dobra

    monah dobra Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    81
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    149
    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    обл.
    підскажіть чи може щось коштувати чи просто викинути
     

    Images:

    2ACC30A1-1004-42A8-BE0D-B284BF3E30AC.jpeg
    48EA0D33-0821-4230-A851-846CDA8F336C.jpeg
    834A29C3-0399-4694-AF81-B91A5B018625.jpeg
    79323637-D68A-4591-9D48-A2C0B5953FFD.jpeg
    27DFB683-87E8-422C-A389-6D68E8B02098.jpeg
    0D7BB4A9-5910-47A8-8A39-97569DFF987F.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Радіостанція повністю в робочому стані не заблокована не запаролена до неї один новий акб і два б/у...
      10000 грн.
    2. 500 грн.
    3. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    4. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    5. https://reibert.info/threads/chast-antenny-vermaxt.1524277/#post-16463769 Кто узнал что то другое в...
      799 грн.
  3. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    Викинути ви ще встигнете , на аукціон з 1 грн, може кому знадобиться
     
    Topaz81 та Мансур Львович подобається це.
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Полуавтомат трішки шпаклівки буде як новий. На бутилку пива потягне:beer:
     
  5. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    Воно то правильно, але тілтки без шпаклівки, тай якщо продавати і власник не займається реставрацією то сенсу нема , це чисто на ентузіаста і любителя реставрувати, і вартість реставрації буде дорожче вартості самої запчастини.