Затвор 43М

Тема в разделе "ММГ. Винтовки и карабины", создана пользователем Bandera2, 4 июн 2019.

  1. Продавец Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Продам затвор на Манліхер 43М під патрон 8*57.Містами рідне вороніння. Знайдений у гаражі покійного лісника.Свою функцію робить на 100 відсотків. Ціна 2800грн.
     

    Изображения:

    IMG_3969-04-06-19-03-04.jpeg
    IMG_3970-04-06-19-03-04.jpeg
    IMG_3971-04-06-19-03-04.jpeg
    Kox 263-1 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
    2. Симпатичне ложе на скс з накладкою. Фанера. Нагелі на місці. Відсутній тильник
      1000 грн.
    3. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    4. База ласточкин хваст к винтовка Тоз 8-12 с болтиками всё на фото в лот входит 1 шт
      700 грн.
    5. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
  3. Продавец Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Продано. Спасибі покупцю.
     
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Сообщения:
    5.460
    Адрес:
    Лінія Арпада
    Яка мінімальна ціна на "агрегат"? Не поділетеся з камерадами?..:confused::eek::beer:
     
  5. Продавец Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    продано