Заточка в Черкассах

Тема у розділі 'Ножі, мультитули та холодна зброя', створена користувачем ЖекаЖмека, 16 тра 2022.

  1. ЖекаЖмека

    ЖекаЖмека Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    киев
    Приветствую. Нужна помощь для товарища в заточке ножа финского типа в Черкассах.
     
    Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ранний вариант. Практически не встречается на просторах интренета и в продажах. Клейма приемки. Ориг...
      2999 грн.
    2. Кортик ВВС ЗИК 1955 г. в позолоте. Состояние отличное, коллекционное. Клин не точен, кожа ножен в от...
      39000 грн.
    3. штик ніж. стан по фото, по запиту дам ще фото.
      2000 грн.
    4. Чехословацький штик-ніж VZ.58 з піхвами в ідеальному коллекційному стані, не точений, кнопка працює,...
      1351 грн.
    5. Штык к автоматическим винтовкам ВМ59 и AR70. Складское состояние. Расконсервирован. На фото есть фот...
      2800 грн.
  3. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.591
    Доброго ранку,магазин "Кооператор",що по вул.Шевченка м.Черкаси (район центр) професійна заточка всього ріжучого інструменту.Сам постійно точу у них, ціна-якість.Мої рекомендації.З повагою
     
    Talyondil, valerka, Gregson та 5 іншим подобається це.
  4. ЖекаЖмека

    ЖекаЖмека Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    киев
    Дякую. Товариша повідомив.
     
    Otryta подобається це.
  5. ЖекаЖмека

    ЖекаЖмека Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    киев
    Вітаю. Звернулися за Вашим посиланням, всі недоліки ножа виправили. Товариш задоволений. Дякую!
     
    Otryta подобається це.
  6. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.591
    Доброго ранку.Будь-ласка,я радий,що моя інформація стала у пригоді.З повагою
     
    valerka, kazbek, Gregson та 4 іншим подобається це.
  7. gore

    gore Oberschütze

    Повідомлення:
    93
    Адреса:
    Черкассы
    Якщо темна жива то прошу допомогти знайти майстра в Черкасах який візмемься підточити серреторний Spyderco Police .