Запитання до адміністрації

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем kot135, 11 вер 2018.

  1. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    147
    Повідомлення:
    654
    Адреса:
    Західна Україна
    Вітаю! Підкажіть будь-ласка, що робити в наступній ситуації. На мою пропозицію товару в розділі Куплю надходить пропозиція від форумчанина придбати товар за певну ціну в особистій переписці. Я погоджуюсь і висилаю свої реквізити, але покупець просить вислати накладеним платежем. Я висилаю на вказану покупцем людину, але оплати чи висловлення претензій немає значний час, по вині покупця товар заганяється в оплату за зберігання, ним затягуються переговори, висловлюється претензія до якості товару і пропозиція викупити його за набагато нижчу ціну. Я повертаю товар собі, відповідно попадаю на гроші за пересил та зберігання. Але Бог з ними з грошима, тільки я з запізненням вияснюю, що за цим покупцем на форумі "золоті верби ростуть", люди на нього нарікають і тим не менше він активно заробляє на форумі і підриває його авторитет. Що порадите? З повагою.
     
    РОКЕНРОЛЬЩИЦА подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 9 шт.)
      В лоте 1шт.
      100 грн.
    2. Цынк Арта состояние по фото
      750 грн.
    3. (в наявності 30 шт.)
      Фастекс классической формы. Применяется для изготовления браслетов выживания из паракорда. Защёлкива...
      9 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Оригинальная утепленная подстежка для основных зимних брюк армии Бундесвера на Gore-Tex, но можно ис...
      300 грн.
    5. Оптоволоконна мушка Hiviz для AR Мушка сталева У комплекті 4 оптоволоконні вставки, Увага, інстру...
      900 грн.
  3. Der Pirat der Felder

    Der Pirat der Felder Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    591
    Повідомлення:
    1.370
    Адреса:
    Холодний Яр
    Вітаю! Думаю мене не закидають камінням за те що відповім... В мене була така сама ситуація, покупець навіть не прийшов на пошту і йому за це нічого не було. За невикуп на аукціоні покупці отримують ш\б на певний час, після чого знов починають чудити((( А про угоди через приватні повідомлення взагалі нема чого говорити, все робиться на наш з Вами страх і ризик... В Вашому випадку думаю що Ви нарвалися на один з видів афери, коли покупець затягує час а тоді вимагає набагато нижчу ціну.
     
    Иван Чонкин, РОКЕНРОЛЬЩИЦА та kot135 подобається це.
  4. Frostrunner

    Frostrunner Не спеши

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.986
    Адреса:
    Киев
    Не продавать наложкой.
    Читать ЧС.
    Думать головой.
     
    chasovshik, kkgi45, Reinhard T.E. Heydrich та 4 іншим подобається це.
  5. РОКЕНРОЛЬЩИЦА

    РОКЕНРОЛЬЩИЦА Major

    Повідомлення:
    2.755
    Адреса:
    ..........
    подбейте кассу расходов, желательно с квитанциями , накладными и чеками, подключите переписку с покупателем и выставьте ему счёт здесь
    в любом случае Вы могли отозвать посылку до момента начисления оплаты за хранение, и даже тогда выставить ему счёт, но он Вас убедил в обратном
    вот мы и узнаем как уважаемый камрад скупает по дешёвке каски и броники (при условии что это тот камрад )
     
    kot135 подобається це.
  6. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    147
    Повідомлення:
    654
    Адреса:
    Західна Україна
    Вітання! Я попав на 208 грн. та потрачений час. Тепер буду знати, як воно буває. А магеланів цих аміністрація форуму повинна якось наказувати. Чи форумчани якось спільно...
     
  7. Frostrunner

    Frostrunner Не спеши

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    2.986
    Адреса:
    Киев
    А что прикажете делать с пользователями, которые не читают черный список перед сделкой с повышенным фактором риска?
     
    РОКЕНРОЛЬЩИЦА подобається це.
  8. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    147
    Повідомлення:
    654
    Адреса:
    Західна Україна
    Та вже сам себе наказав.
     
    РОКЕНРОЛЬЩИЦА подобається це.
  9. РОКЕНРОЛЬЩИЦА

    РОКЕНРОЛЬЩИЦА Major

    Повідомлення:
    2.755
    Адреса:
    ..........
    Вы должны были почитать черный список этого форума, взяв реквизиты проверить их на других ресурсах а потом принимать решение платить наперёд или отсылать наложкой с частичной предоплатой
     
    Frostrunner подобається це.