Запчастина від саблі

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Sonechko, 17 бер 2026.

  1. Sonechko

    Sonechko Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    278
    Адреса:
    Житомтрська обл, Попільня
    Доброго дня.Допоможвть будласка визначити що за штука така.Матеріал бронза хотя покрита місцями коричневим налітом бо лежала коло згнившого кусочка заліза.
    Дякую
     

    Images:

    IMG_20260317_173309.jpg
    IMG_20260317_173248.jpg
    IMG_20260317_173221.jpg
    IMG_20260317_173202.jpg
    IMG_20260317_173141.jpg
    IMG_20260317_173112.jpg
    IMG_20260317_173044.jpg
    IMG_20260317_173002.jpg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Ложе под снайперскую винтовку Мосина, образца 1931 года (не под граненку). Новые, без следов использ...
      3000 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Оригинал , не коп, состояние 5-
      330 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Новые, клеймо Ижевск
      150 грн.
    4. Кроме пружины, естественно:)
      1800 грн.
    5. Приклад на ВМ
      3300 грн.
  3. eviniz

    eviniz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    185
    Обоймиця для підвісу піхов шаблі на 16-18 ст.ст.
     
    Миша-Клад, Tartar, zubrik та 2 іншим подобається це.
  4. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Поправлю..

    Не обоймица, а гайка.

    Не совсем типичная
     
    Tartar, zubrik та Falconer подобається це.
  5. Sonechko

    Sonechko Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    278
    Адреса:
    Житомтрська обл, Попільня
    Дякую хлопці за ваші труди.Можна десь подивитися вартість такої штуки.