Заміна ССІ 200

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Salomon82, 9. März 2026.

  1. Salomon82

    Salomon82 Oberschütze

    Beiträge:
    42
    Ort:
    г.Винница
    Козаки, мої вітання. На ринку вже довго немає капсуля ССІ 200. Підкажіть хто чим замінив для 308-го. Дякую.
     
  2. Интересные лоты

    1. Продаж через особисту зустріч та дозвільну систему міста Харків. На карабіні не більше 1000 пострілі...
      75000 грн.
    2. Продаю свою гвинтівку У звʼязку з переходом на інший калібр Комплект : Гвинтівка Blaser 308 r93 LRS...
      320000 грн.
    3. 22 LR Гвинтівка в доброму стані Настріляв до 1500 пострілів Магазин на 10 набоїв
      15000 грн.
    4. (в наличии 8 шт.)
      Магазины для AR-15 Cal 223 5.56 на 30 патронов! Производство Fabrique Nationale Бельгия! По вопрос...
      1000 грн.
    5. Всі питання за тел 0679710073 або в комент.
      45000 грн.
  3. vovan7777

    vovan7777 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    54
    Beiträge:
    322
    Ort:
    украина
    Ссі250
     
  4. Фіьока вполне
     
  5. 308 Win

    308 Win Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Закарпаття
    Кому треба, той знайшов.
     
    islam-aga gefällt das.
  6. 308 Win

    308 Win Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Закарпаття
    Це
    1. Не бажано, може рости тиск, особливо літом
    2. Марнотратство, так як 250 треба на 338.
     
    Igor Stravinsky gefällt das.
  7. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    9
    Beiträge:
    1.325
    Ort:
    Украина Киев
    Йо, ая взагалі на ті цифри не звертав уваги ніколи тільки магнум не магнум
     
  8. Marlin XL

    Marlin XL Obergefreiter

    Beiträge:
    130
    Ort:
    М. Чернігів
    Fiocchi гарно себе зарекомендував 308 і 30.06.
     
    ivanser gefällt das.
  9. Hacheta

    Hacheta Stabsgefreiter

    Beiträge:
    277
    Ort:
    Киев
    Порівнювали CCI 200 та Fiocchi Large Rifle відстрілом через Garmin на однакової наважці в .308 Win.
    Різниця в середньої швидкості була 0,34%. Точніше – 0,337% :)
     
  10. Ronin UA

    Ronin UA Oberschütze

    Beiträge:
    82
    Вітаю! Підкажіть будь ласка Fiocchi звичайний, чи Sniper? Дякую.
     
    akms1974 gefällt das.
  11. Рік тому така ситуація була з ссі250, навіть на показ небуло. А зараз ніхто не бере. Думаю пройде час і завезуть ссі 200.
     
    akms1974 und ivanser gefällt das.
  12. Hacheta

    Hacheta Stabsgefreiter

    Beiträge:
    277
    Ort:
    Киев
    Звичайні (736 грн в "Ібісі"). Sniper не випробували.
     
    Zuletzt bearbeitet: 10. März 2026
    akms1974, 333petia und Ronin UA gefällt das.