зацеп

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем ладик, 23 лип 2010.

  1. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    камради, прошу вашої допомоги, як видалити металевий штир з цього зацепу? І ще одна прозьба, скиньте, хто мае фото зацепа з прягою.
    Має бути заклепано чи закручено?[​IMG][​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    2. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    3. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    4. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    5. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
  3. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    що ніхто не зтикався з такою проблемою?
     
  4. Blitz

    Blitz Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    102
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    208
    Повідомлення:
    243
    Адреса:
    West
    Його треба тільки обережно висверлювати, затиснувши в лещата.
     
  5. Blitz

    Blitz Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    102
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    208
    Повідомлення:
    243
    Адреса:
    West
    Він там закис намертво...
     
  6. Collectioner

    Collectioner Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.473
    Адреса:
    Украина
    Це по-ходу, вилка пряги на ПСВ, німець чи австрієць чи то венгр. Там, певно, стержень з чорного металу - ІМХО краще положити в якусь кислоту чи висверлити або вибити старатись - проявіть "смекалку". А до пряги це все фіксувалось просто розплющувались кінці стержня з обох боків.
    Тут пошукайте фото :
    http://www.ibrest.ru/forum/viewtopic.php?f=6&t=183
    або на форумі - пряг ПСВ повно.