За взятие Кенигсберга.

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Petrovich_ua, 7 чер 2018.

  1. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Добрый день коллеги.Чем почистить медаль IMG_1411.JPG IMG_1412.JPG , две недели в мыле результата не дали, или пусть еще полежит?
     
  2. Цікаві лоти

    1. 250 грн.
    2. Шомпол короткий карабина 98k. Длина 260 мм. В отличной кондиции, чёрного воронения.
      700 грн.
    3. Мушка на Маузер к98 состояние хорошее
      1050 грн.
    4. Приклад на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      12500 грн.
    5. Надульник (коп) винтовки К98 Метал очищен от ржавчины, покрыт кислотным способом. Пружина на половин...
      150 грн.
  3. roman29

    roman29 Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    157
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    322
    Повідомлення:
    1.371
    Доброго! медаль сделана из латуни с покрытием. теперь ее можно по моему только до блеска начистить.
     
  4. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Спасибо за ответ.Все верно, но как видно, одна сторона в сильном зеленом налете, в том и вопрос, чем его убрать?
     
  5. roman29

    roman29 Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    157
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    322
    Повідомлення:
    1.371
    метод очистки монет может подойдет . Выварить с содой.
     
    Petrovich_ua подобається це.
  6. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Добре.Думаю пусть еще в мыле полежит, а там посмотрим.Спасибо.
     
  7. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Я би її потримав у мильному розчині ще з місяць, періодично чистячи зубною щіткою з коротким ворсом.
    Якщо це не дасть бажаного результату, я б чистив механічно, дрібними штіхелями знімаючи нарости і окисли.
     
    Petrovich_ua подобається це.
  8. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую за підказку, з милом так і зроблю, а щодо механічної чистки не маю досвіду та й технічної бази.:beer:
     
  9. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Я б вушко їй припаяв і колодку почепив. В такому вигляді буде радувати око.
    У такому випадку мильний розчин для чистки не потрібен, окисли відпадуть при нагріванні під час пайки.
    Але якщо хочете зберегти в такому стані, то тоді так - мильний розчин.
     
    Petrovich_ua подобається це.
  10. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Так наміри такі є, будемо пробувати.Ще раз дякую.