За БЗ 652699

Тема у розділі 'Відновлені імена', створена користувачем Гайдамака, 15 лис 2019.

  1. Гайдамака

    Гайдамака Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Волинь
    Доброго дня,друг в лісі підняв нагороду,прошу оприділити бійця,з його слів присутні останкі людських кісток,місце знахідки Волинська обл,куди звернутися для проведення підйому решток і пошуку можливих родичів!!З повагою.
     

    Images:

    IMG-54f02f79bc143d1ce4d2b0d080600c45-V.jpg
    IMG-78de6fc87009024fbbe316089549db54-V.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. состояние хорошее , , клейма . нет ножен .
      5000 грн.
    2. "В особой чести были оные у германских вояк. Бойцы немецких штурмовых групп, специализировавшиеся на...
      499 грн.
    3. Шашка офіцера артилерії періоду громадянської війни. Комплект латуні зразка 1909року, лезо шашки зра...
      15700 грн.
    4. Пропоную оригінальну бутероль, із залишком шкіри яка була в середині, було ще дерево яке висипалося....
      350 грн.
    5. Штык к винтовке системы Ли Энфильд образца 1907 года (модификация 1913 года). Применялся к винтовке...
      7900 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    157
    Повідомлення:
    6.663
    Адреса:
    У к р а ї н а
    [​IMG]
     
    Гайдамака подобається це.
  4. Гайдамака

    Гайдамака Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Волинь
    игорюшкин та Bakay подобається це.
  5. Гайдамака

    Гайдамака Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Волинь
    Комради,прошу допомогти по визначенню нагороди,можливо є у когось контакти офіційних пошукових команд по підйому і встановленню особи..??!
     
  6. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    954
    Адреса:
    Украіна
    Добрий вечір.З святом Вас.Напишіть мені в личку будь ласка і про все обговоримо.Бо я по якійсь причині не можу з вами зв'язатися.З пов.Юрій
     
  7. Andy_spg

    Andy_spg Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    Киев
    Собственно финиш данной истории:
    Связался с ТС, вроде все начиналось хорошо, но потом резко его друг (который нашел воина) идет в отказ.
    Причина банальна, он размародерил воина, снял с него медаль, остатки документов (часть уничтожена кривыми руками). Место указать или дать gps координаты отказался. Топикстартер контакты своего друга не сообщает.
    По состоянию на сейчас останки валяются в лесу, камрад топикстартера положил на все большой и толстый прибор и отдыхает.
    Вот такая грустная история.
     
  8. Українка

    Українка Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    509
    Адреса:
    Там, где меня нет...
    Сняли награду, погибшего солдата бросили и просят пробить награду. Для чего?
    Что говорить потом родне?
    Совсем стыд потеряли.
     
  9. Гайдамака

    Гайдамака Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Волинь
    До мене звернувся з проханням допомогти пробити медаль,я пояснив процедуру пробивки і що потрібно буде повідомити ПО про місце знахідки і віддати медаль разом з останками бійця і що ніяких розкопок у тому місці не проводити він погодився,після звязку з представниками ПО він погодився показати місце,але потім різко пішов у відказ причини мені не відомі,мої прохання принаймі вказати місце залишилися не почуті.Думаю не потрібно нікого обливати брудом все це на його совісті,якщо ситуація поміняється я обовязково відпишу,ситуація мені не приємна .З повагою..
     
    Knauss подобається це.