З шахеда...

Dieses Thema im Forum "Військово-технічна інформація" wurde erstellt von Одіссей, 29. März 2026.

  1. Одіссей

    Одіссей Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Вітаю.
    Підкажіть по електроніці з шахеда. IMG_20260329_180739548.jpg IMG_20260329_180739548.jpg IMG_20260329_180922731.jpg
     

    Images:

    IMG_20260329_180833199.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Проводка в гарному стані,без детонації,не горіла.
      1 грн.
    2. 3000 грн.
    3. Пропонуємо вашій увазі камеру з розвідувальної гербери. Стан майже ідеал, відображено на фото. Лін...
      22000 грн.
    4. Камера з дрону
      1000 грн.
    5. Без явних недоліків,при підключенні світяться
      12000 грн.
  3. Одіссей

    Одіссей Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Блок який менший має пошкодження корпусу осколком,всередині ніби цілий.великий без кришки,пошкодження корпусу навколо роз'єма,електроніка візуально неушкоджена...
    Тож ,що вони собою являють і де можна застосувати?
    Наперед дякую за увагу!всім мирного неба!
     
  4. Одіссей

    Одіссей Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Всім дякую за допомогу.розібрався сам
    Прошу закрити тему