З чого магазин!?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем nikolau7, 16 лип 2024.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Вітаю.
    Підкажіть ,з чого магазин?
    Зробив фото з МПшним для прикладу.
    Дякую.
     

    Images:

    IMG_20240716_134730.jpg
    IMG_20240716_134731.jpg
    IMG_20240716_134732.jpg
    IMG_20240716_134737.jpg
    IMG_20240716_134819.jpg
    IMG_20240716_134817.jpg
    IMG_20240716_134815.jpg
    IMG_20240716_134813.jpg
    IMG_20240716_134712.jpg
    IMG_20240716_134633.jpg
    IMG_20240716_134643.jpg
    IMG_20240716_134645.jpg
    IMG_20240716_134617.jpg
    A10A та RIHARD 77 подобається це.
    1. Наган ,царь 1915,под жевело,приятное состояние доки в комплекте и 40 шт жевело
      35000 грн.
    2. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
    3. Материал: Полиуретановая смола ,сталь Состояние: По фото Местонахождение: Киев Оплата: На карт...
      500 грн.
    4. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
  2. Зевс

    Зевс Oberst

    Повідомлення:
    4.446
  3. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Зевс подобається це.