Хто зробить ніж?

Dieses Thema im Forum "Послуги" wurde erstellt von Dimitros, 28. Okt. 2024.

  1. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    Вітаю зброярську спільноту!

    Хочу замовити "копію" ножа зі своєї заготовки. Мікарта для руків'я і матеріал для піхов - майстра.
    Сталь - ДІ103-МП, загартована на 64hrc.
    Піхви - кайдексу, або інший схожий пластик, з можливістю горизонтального підвісу.
    Ось посилання на оригінал:

    Покриття нікель-борне гадаю буде складно в Україні зробити, але, якщо раптом хтось знає де, то його б теж хотілося.
    Дякую!
     

    Images:

    IMG_20241024_203849_475.jpg
    IMG_20241024_204007_453.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 8 шт.)
      Оригинальные контрактные боевые рубахи под бронежилет; размер только 180/110; новые
      1200 грн.
    2. Нові штани з можливістю вставки захисних наколінників, розмір XL (наш 52-54) , ЗАМІРИ ДИВІТЬСЯ НА ФО...
      1830 грн.
    3. Брюки полевые ACU A-TACS® от Propper - официального поставщика униформы для армии США. ACU (Army Com...
      320 грн.
    4. Состояние: как новый, складское хранение, без повреждений. Молния исправна. Размер по бирке: 2XL (см...
      850 грн.
    5. Стан бв, відмінний, без зацепів, без плям, без потертостій, та без катишек. Ubacs, Shirt, Hot Weathe...
      980 грн.
  3. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Украина
    Доброго дня.В тиктоке есть отличные мастера,тот же Ковальчук.Заказывал у них ножи,доволен.
     
  4. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Украина
    Вот они.
     

    Images:

    IMG_20240623_203347.jpg
  5. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    Єдина проблема. Мене нема в тіктоці..
     
  6. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Украина
    Я вам тайну открою- там даже ребенок сможет зарегистрироваться.Если вы действительно хотите нож от Мастера.
     
    LySS gefällt das.
  7. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    А по старому якось, через вайбер чи телеграм не можливо?
    Ну нема в мене соцмереж, і бажання, як і часу їх заводити теж немає.
    Тому шукаю там, де я вже є.
     
    Лорд Грегори und Cracker gefällt das.
  8. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Украина
    Тогда желаю Вам удачи.
     
  9. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    таких ножів на базарних розкладках овердохуа?
    Нàшо такий складний шлях?
     
    ALEKS81 und Lucas41 gefällt das.
  10. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    Це питання?
    Якщо не можете зробити, або порадити того хто зробить, то йдіть купуйте шось на розкладках.
     
  11. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Аааа... Поціновувач? Зрозумів! Вибачайте!
     
    curbis gefällt das.
  12. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    У вас якісь пропозиції? Чи побажання?
    Так, поціновувач і шо?
    .. просто аби шось бовкнути, так?
     
  13. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Пооцінювачі копії не замовляють!
    Бо знають, ні яка копія не буде схожа на оригінал.
    Повірте, я давно в темі, тримав в руках копії дійсно майстрів, жодна не відображає оригінал.
    І так, Ваша дитяча реакція просто смішить.
    Тож давайте спілкуватися далі...
    Бо дуже подобається.
    І так, у мене сьогодні вільний день.
     
  14. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    Оригінал я б замовив, навіть персональна знижка в 10% від Тіма, але він(ніж) не приїде, а сам я невідомо коли в штати потраплю. Тому і копія.
    А копія звісно буде гіршою, і не по сталі чи якості виконання, а через неможливість нанести нікель-борне покриття на клинок у нас в Україні. В іншому все можна зробити.
    P.S.: хочау нас є інститути хімії поверхні, металофізики та фізичної-хімії, в яких це, гадаю, можуть зробити.

    А не дитяча реакція писати аби шо, просто шоб написати? Нє?
     
    corsar_s gefällt das.
  15. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Ну, добре.
    А можна ще питання -- шо Ви їм робитимете?
     
  16. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    А до речі, чому не доїде?
    Шо завадить?
     
  17. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    Бо він за новим дурнуватим законом виявляється холодний занадто..
     
  18. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
    носитиму з собою,як edc
     
  19. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    А скільки товщина на п'яті?
    Мені ліньки шукати, а Ви ж про нього все маєте знати.
     
  20. Продавец Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Beiträge:
    183
    Ort:
    Київ
  21. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Тоді, якщо ви обізнані з матчастиною, зможете обгоунтовано довести що не хо.