Хрестик

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем bodia.mina, 16 лис 2017.

  1. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    77
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня камради,може хтось підкаже по хрестику чи має якусь цінність.
    Дякую всім за підказку.
    З пов.
     

    Images:

    DSCN1898.JPG
    DSCN1900.JPG
    DSCN1900.JPG
    Останнє редагування модератором: 13 тра 2020
  2. Цікаві лоти

    1. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    2. 200 грн.
    3. Лоток РККА с 50 мм минами (ммг)
      7500 грн.
    4. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    5. Ровна,без тріщин,вмятин
      250 грн.
  3. Oktopus

    Oktopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.136
    Целое ушко это плюс. Но увы вещь не редкая, хоть и с историей. Думаю где-то 20-30 грн.
     
    Останнє редагування модератором: 13 тра 2020
    Bakhmach, Чкалов та БЛК подобається це.
  4. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    77
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Прохання видалити тему..
     
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Дружище вы притомили своими просьбами на удаление тем .Вы правила читали ? Наверное нет .
    Я подскажу ...
    https://reibert.info/threads/pravila-foruma.34399/
    10. Администрация и модераторы по просьбе самих участников форума не удаляют их учетных записей, не удаляют всех их сообщений или старых тем, и не блокируют пожизненно. Редактировать свои сообщения можно в течении 30 минут после написания. Все сказанное на форуме остается здесь навсегда.
     
    A10A, Hollger та kyltic подобається це.
  6. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    77
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Думаю нічого такого протиправного я не написав, і це було моє особисте прохання до адміна..... Дякую за увагу.
     
    tuman подобається це.
  7. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Это право-верующим крест, 19 век и выше.
    Если медный, то 1-3 $.....:)
     
  8. bodia.mina

    bodia.mina Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    77
    Повідомлення:
    1.829
    Адреса:
    Україна
    Тема закрита,прохання видалити.