Хрест та гудзик

Тема у розділі 'Країни до 1918 року', створена користувачем borman123, 12 лип 2015.

  1. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    Що за хрест ? можливо на полковик чи по псв щось?
    гудзик теж нагадує псв

    прошу вибачення за фото. викручує при завантаженні
     

    Images:

    IMG_0930.JPG
    IMG_0931.JPG
    IMG_0937.JPG
    IMG_0938.JPG
    IMG_0939.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. Різні жетони
      12500 грн.
    3. Бірка-ключ ТН 1891, Ключ та кільце латунь, бірка чавунна фірми CARL DROSSER. Вага 240 гр. Все на фо...
      900 грн.
    4. 2 штуки в лоте. Первая мировая.
      100 грн.
    5. Курско-Харьково-Севастопольская железная дорога Диаметр 39 мм, цинк, фото на листе в клетку для масш...
      1250 грн.
  3. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    пуговица британская на пмв
     
    borman123 подобається це.
  4. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    Крест лейб гвардии Кексгольмский Императора Австрийского полк
     
    forencic та borman123 подобається це.
  5. borman123

    borman123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.245
    Адреса:
    UA
    Тобто це полковий знак?
     
  6. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    borman123 подобається це.
  7. aleks 88

    aleks 88 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Западная Украина
    Вітаю , друже , з вдалими знахідками !!! Так тримати !
     
    borman123 подобається це.