XP ORX

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Amadeu$, 27 лис 2018.

  1. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    То вы с прибором не разобрались по этому и не подружились, я бы Орка сейчас не поменял бы на Эквинокс, даже если бы доплатили:D
    За пол года копа я разобрался с прибором и знаю его наизусть, все мельчайшие детали настройки и особенно БГ, прибор радует находками, по этому желания поменять его на что то другое даже в мыслях не возникает.
    Монеты прибор на мусорке выцепляет на ура, даже с 11 дюймовой катушкой отрабатывает цели хорошо, если бы я по полям ходил то он бы и там меня радовал бы находками, но я больше по лесу ходок а не по полям.
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Фарфоровая статуэтка-лампа изображает мушкетера на коне с дамой, отсылая к романтическим рыцарским в...
      4800 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Підсумок під мапи, картки відрівний, тактичний ППК-3 зі швидким скидом. Забарвлення Койот, рудий піс...
      688 грн.
    4. Імператорська Японія. Медаль за участь в Маньчжурському інциденті 1934р. З оригінальним футляром. Га...
      1500 грн.
    5. Серія марок Зброя Перемоги. Танки і самохідно-артилерійські установки Серія: Броньована техніка Вели...
      75 грн.
    6. (в наявності 10 шт.)
      Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      29 грн.
  3. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Хотелось бы услышать что вы
    GARRETT 250 скажете на этот тест?
    Ай не хорошо обвинять людей во лжи, я обманывать никого не хочу и не собирался.
    Вот вы говорите что аналог рулит, ну так докажите это, заодно покажите как ваши аналоги и Эквинокс справятся с этим тестом, вот тогда и будет о чём поговорить.

     
  4. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Ну що ж... Ви купили новый пристрій і вам здається що це новітнє досягнення може більше ніж мд 90х років. Взяти найбільшого нака 3х лопастного (товщого за свердло) і зняти тест з спірним сигналом (датчик вплотну) це досягнення. Якщо ви не можете підлаштуватися і знайти грам золота то будем під вас підстроюватися) а точніше під реалії розташування цілей у грунті... Перетестований ваш ORX на всіх налаштуваннях і до аналогових пристроїв налашташтованих під певний вид пошуку не дотягне як би ви не гралися з меню. Чекаю на результат



    20210203_143204~2.jpg
     
    Останнє редагування: 3 лют 2021
  5. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Ну какой есть нак с таким и снимал, семечек у меня нет, и у меня сигнал не спорный а цветной, так что не выдумывайте, датчик не вплотную а сантиметров 10 над целью.
    На вашем видео прибор еле реагирует на цель, у меня же звук чёткий.
     
  6. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Чекаю на результат, нак такий самий як у вас і два саморізи зверху. А прибор аналоговий треба слухати (бажано в навушниках) і висота датчика більша ніж у вас. Свердло забули перевірити в горизонтальному положенні)
     
  7. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    У вас снайперка, а у меня катушка на 11 дюймов:D
    Ну ок, сниму, но вы с вашим аналогом проиграете, тем более к моему прибору прислушиваться не надо он и так орёт:D
     
  8. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Чекаю на ваші емоції після тесту, не переживайте 9" HF протестована. І не забудьте про свердло з наком у горизонтальному положенні
     
    Останнє редагування: 3 лют 2021
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    А вы что мне заплатите за тест? С какого дыва я должен что то доказывать? Эквинокс самый хужий прибор, показывать что он может что нет, это в его теме буду если что!
    Я не говорил что вы обманываете ,я говорю что свёрла железом не орут а вырезаны))
     
  10. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    По факту они не вырезаны и вы это увидели.
    Ок, сверла подобрал как раз по размеру ваших шурупов, так как таких шурупов как у вас не нашел.
    Эмоции вполне положительные, тест снял скоро тут выложу.
     
  11. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Смотрим тест.
     
  12. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Що ж так тяжко все... Ви що не бачите що нак знаходиться під саморізами на відстані 1,5 см? Для кого я фото прикріпив і на відео це видно. І де свердло велике в горизонтальному положенні з наком?
     
    Останнє редагування: 3 лют 2021
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    да конечно! :D шютник :beer:
     
  14. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Ну знаете вам не угодишь:D
    Сейчас разгонюсь вам приблуды лепить как у вас, те 1.5 см ничего всё равно не дадут прибор будет видеть нак хоть как:D
    Свердло знайшов такі я у вас на відео саморізи по розмірам, и зняв видос як у вас без отої приблуди, які ще питання?
     
  15. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    1) ви не зробили тест у горизонтальному подоженні з великим свердлом і наком
    2) не розумієте взагалі як має мд бачити цілі в смітті (не на одній площині)
    3) посміхаєтесь тому що здувся ваш ORX, поставити свердла над наком для вас проблема?
     
  16. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Ну ок, сдулся так сдулся, ваши приборы рулят, пусть вас это утешает:D
    Больше не буду ничего снимать, надоело однако, пусть кто то другой снимает если есть желания, а я всё показал что хотел;)
     
  17. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Ті ж цілі, те ж місце... За слова просто треба відповідати щоб не виглядати посміховиськом

     
  18. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Все ще не бачите різниці між мд 90х і сучасним?

     
  19. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Що мені не подобається в сучасних цифрових мд? Не люблять вони корисні цілі не круглої форми особливо біля заліза. А все через фільтри які присутні в программах пошуку

     
  20. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Що ORX бачить на 26,6 кГц те Predator 3+ - на 17,7 кГц.

    Плюс ORX в програмах Gold на яких ніхто не ходить) в них він може бачити наймілкіше в тяжких грунтах, ставите 26,6 кГц, діскрім заліза на 3 і в навушниках розрізняється навіть залізо з отвором, пробки і головне на ЧК фільтри не ріжуть цілі складної форми, глибоке залізо прийдеться підкопувати як і на інших програмах.

    По фунціоналу і можливостям, ергономіці і зручності ORX вважаю одним з найкращих мд особливо з 9" HF.

     
    Останнє редагування: 4 лют 2021
    Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  21. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Я за слова отвечаю, то вы научитесь прибором пользоваться для начала а потом тесты снимайте.
    А судя по видео вы прибор впервые в руках держите, вот когда походите с пол годика с этим прибором вот тогда поговорим. На видео я вижу что ваш Предатор с тестом не справился, любой кто видит и слышит это подтвердит.
     
    Останнє редагування: 4 лют 2021
  22. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Я просто залишу це тут... Ваш мд не досконалий як і всі інші, в цьому немає нічого страшного.
     

    Images:

    aa8737d8556135f98640dfda457dc3ab(1).jpg
    Останнє редагування: 4 лют 2021
  23. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Ну копайте и дальше на поле при дискриме 6.5, все ауреусы, наки и динарику будут моими, ох уж эти диванные копари, мнят из себя шо попало:D
     
  24. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Слабке місце всіх сучасних МД 1н маленький гвіздок горизонтально над невеликою монетою (1,5 см), махнули датчиком і пройшли далі, а за вами під потрібним кутом її піднімуть. Ніякі 0ві діскріми, швидкості не виправлять цей недолік.

     
  25. Rodegast

    Rodegast Obergefreiter

    Повідомлення:
    72
    Адреса:
    Украина
    Ну и где прошли дальше? На видео же видно что прибор монету увидел на 14 частоте, у меня на 17.5 как на вашем Придаторе монету отлично видит в таком же тесте.
     
  26. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Гвоздя он на 0м дискриме видет. Я уже не могу от смеху) на табло смотрите. Монету 10 коп. рамочник не увидет как и ваш ауреус (низкопроводящие металлы).
     
    Останнє редагування: 4 лют 2021