Всім добра. Є на продаж XP Deus Light. Продаю з причини що не хожу на коп, а прилад стоїть вдома і пилиться. Брав тут на райберті. Прилад працюючий, вуха теж. На прилад була зроблена саморобна штанга попереднім власником. Хотів купити собі окремо оригінальну - не купив, бо перестав копати. Були приємні знахідки по давнені і не тільки. Приладом я задоволений повністю. По темі. На котушці, кейсі, вухах є потертості. Прилад працює стабільно. Заряду мені хватало на день. Але у кожного своє поняття "день". Прошивка 5.2 на вухах. Кліпса ремонтована попереднім власником. Також додам дві нові амбішюри. Є ще коробка та бумажки. Але вже гарантії немає. З деусом віддам ще пін. Теж брав тут на райберті. Пін працює на "ура" Хотілося б за це дев'ять дисяч. Але реальному покупцеві буде торг. Прохання. Зацікавленим, писати/дзвонити на вайбер. Дяка за розуміння. Всім вдалого копу та приємних знахідок.