Хороший был денек

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем Сольдат, 25 июл 2012.

  1. Віктор 1

    Віктор 1 Schütze

    Сообщения:
    6
    Адрес:
    Снятин
    Згідний з Вами, але якщо не буде ніяких пропозицій щодо них, то що з ними робити? Хібо що, здавати в аренду капусту пресувати.
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      До лоту входить 1 коробка сірників із сірниками. Популярні сірники часів 3-го рейху. Часто зустрічаю...
      265 грн.
    2. Німецька бензинова запальничка с вигляді кулі, чи снаряду. Стан - мінт!
      800 грн.
    3. Повна коробка олівців від німецького виробника J.H. Faber, що вироблялись в часи 3 рейху. В лот вхо...
      1250 грн.
    4. 500 грн.
    5. Бірка німецького лейт нанта з іменем і польовою поштою.
      200 грн.
  3. George Rudel

    George Rudel Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    287
    Адрес:
    Украина
    збирати і чекати пропозицій,я б собі залишив як варіант,я б сказав це рідка знахідка і заслуговує поваги, в мене лише вилазять типові траки від трактора і все,це ж не якийсь шмат без форми і значення,тоді який взагалі сенс пошуків,якщо все опирається на гроші і летить в металолом..
     
  4. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Сообщения:
    4.518
    Адрес:
    Kharkov
    Колеса вроде от немецкого танка. А они всегда денег стоят. Как и запчасти от них же. Ну если в утиль не пойдет то приемщики наварятся.